• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 14:33

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Поредната измама!

Започната от bicho1976, 13.07.2010 19:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bicho1976

Отварям си току що пощата и чета следният имейл:
Eppit      Реф.№ 122/A/3F787  
Издание 2010 (II)  
     Европейска Програма за Подпомагане на Индивидуалния Туризъм
Моята Европа без граници
Уважаеми Потребителю

с удоволствие Ви информираме, че получихте разпределение за двама за настанение във II издание на Европейската Програма за Подпомагане на Индивидуалния Туризъм (ЕППИТ) "Моята Европа без граници"2010. Целта на програмата е развитието на туристическия бранш, като обръща особено внимание на малките и средни бази в цяла Европа. Във II Издание на ЕППИТ 2010 вземат участие 600 хотела и други почивни бази от България и още 12 държави.

Вие получихте гарантирано 3-дневно разпределение, което е вече платено настанение за двама, за реализиране в произволен хотел, вземащ участие в програмата. Сега влезте в сайта на програмата, потвърдете разпределението и посочете адреса за доставка на сертификата.


КОД НА ВАШЕТО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:
U.....
Влезте в сайта и посочете адреса за доставка на сертификата потвърждаващ това разпределение

разпределението изтича на: 30.07.2010 12:00
3 дни платено настанение

Кака да се използва разпределението?
Полученото разпределение е валидно до 30.07.2010 12:00 и изисква потвърждение преди изтичането на този срок. За да направите това, влезте в сайта на порграмата ЕППИТ, попълнете анкетата на участника в порграмата и посочете адрес за доставак на сертификата за безплатно настанително. Сертификата ще получите по пощата на посочения адрес. Тогава изберете хотел и в деня на пристигане покавете сертификата, за да бъдете освободени от заплащането за нощувките. Валидност на сертификата 12 месеца.

Защо разпределението губи валидност?
ЕППИТ издаде 100.000 разпределения на избрани лица с помоща на интернет сайтове и е задължен ефективно да разпореди всичките разпределителни до
30.07.2010 12:00. Разпределителните са валидни през кратък срок, в случай на липса на отговор от страна на Участника, ЕППИТ да може да разпредели неизползваните разпределения към следващи участници.

Молим да дадете своят отказ.
Ако вече сте решили да не потвърждавате своето рапределение и искате да се откажете от него, влезте ........ автоматично да го преодстъпите на друг, без да се чака да изтече валидността му.

Честито и Ви пожелаваме незабравима ваканция!
Побързайте и използвайте своя шанс!

За този сертификат ми искат 17лв.Някой друг късметлия да има! *ROFL*

mejdupraznika


ico

Прати поздрави на майките им, по-цветни...  *THUMBS UP*
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

bicho1976

Почовърках  в нета и попаднах на това.

http://www.izmami.com/forumi/viewtopic.php?f=92&t=937&start=0
Ако някой иска мога да му предостъпя сертификата.
*CRAZY*
Аз и без това от 02.08 съм в Поморие. *YAHOO*


Асен Евгениев

Колкото по-малка е сумата, която щипкат, толкова повече балъци ще клъвнат. Нали знаете,
не е важна надценката, важен е оборотът.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

ivo_1991

не е измама само че има много уловки 1 трябва да се плати за сертификата и след това като се отиде в хотела се плаща задължително храната за 3 ядения на ден и то си излиза скъпичко

demetra69

И аз получих въпросната "оферта'', многообещаваща е но аз също ходих вече на планина, а морето ми е в краката и  *ROFL*

nikolaytoshev

Аз мога и сам да си организирам почивката.

MeTogu

Баси аз нямам такъв мейл.Късметлии.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

bicho1976

Да ти пратя кода за сертификата! :-D

Ивайло Гиздов

Ето и аз какво получих днес.
Вашият имейл адрес е избран в наградите юли Microsoft в памет 2010 Световно първенство по футбол и беше избрана да спечели $ 500,000. Моля свържете се с Фредерик Джонсън

valnata

И на мен са пратили. Даже искат ако се отказвам да вляза в сайта заявя, за да дам шанс на някой друг. *Fuck!*

Асен Евгениев

Вече се чувствам пренебрегнат. :-(
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Ивайло Гиздов

akapulkо,ще ги разделим.

venkov

Цитат на: ico - 13.07.2010 19:28
Прати поздрави на майките им, по-цветни...  *THUMBS UP*

И от мене същото  *BRAVO* *THUMBS UP*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi39.tinypic.com%2F14x1pmx.jpg&hash=eeb8e392c28178fc8bebf3ada9c75cf38f4d6945
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fdobavi.info%2Fcars%2FRover%2Fm26448.gif&hash=faa5c0cda8a33d430caa0b5621cf9df37a9dc354

Similar topics (4)

26308

Започната от Seiji


Публикации: 13
Прегледи: 6059

50469

Започната от eminem_999


Публикации: 4
Прегледи: 2278

5029

Публикации: 12
Прегледи: 16475

30802

Публикации: 16
Прегледи: 8927