• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 22:09

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

дале е бременна молинезията ми

Започната от zorina.rangelova, 19.11.2015 19:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

zorina.rangelova

Здравейте незнам каде да пиша но ще опитам тук имам 30 литров аквариум с височина - см гринд камачета речни от зоо магазинът -3см  вътрешна машинка за въздух с филтър за пречистване на водата нагревател 50 вата и тетмомеъър температурата е 24-25 градуса 2 изкуствени водорасли и едно тунелче с дупчици за да си играят .имам 2хелери мъжки и женски които се гонят непрекъсното и мъжкия души женската до опашката 1 гупа мъжка и 2 молинезии черни  мъжки и женски.та днес забелязах че женската гони мъжкия коремчето и е подуто и ми се струва че има беличко до опашката . Питам дали е възможно да е бреммена преди 4 дена ги взрхме от зоо магазин и ми се струва че коремчето и е по голямо от преди 2 дни . Извинявам се ако съм объркала мястото за темата и задавам тъпи въпроси .

geshi

Има ли мъжка и женска в един аквариум, живородките са постоянно бременни.

Точки, запетаи, главни букви и тем подобни са препорачителни, пиши, каточели ти е роден език.
Поздрави

Caxapa

Ако беше малко по- четливо и разбираемо и на правилното място пуснато запитването, можеше и да се даде сносен отговор.

zorina.rangelova

Благодаря ви за инфото. Съжалявам за грешките, регистрацията е на мое име но малката ми сестричка е написала това.Тя много се вълнува за рибките и че ще си имат бебета.Поздрави и всичко най-добро  *YAHOO*   :-D

Similar topics (5)

20633

Публикации: 15
Прегледи: 12193

24096

Публикации: 22
Прегледи: 9494

48873

Публикации: 2
Прегледи: 1216

59046

Публикации: 2
Прегледи: 3059