• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.06.2024 14:58

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Малко по-различен акваскейпинг...

Започната от NO CARRIER, 06.09.2005 23:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NikolaV

Цитат на: "N.Nobs"
Цитат на: "nikolav"
Цитат на: "N.Nobs"Красиво.Става за цихлиди fish
И за стопаните им става, щото имам няколко цихлидки, колкото да се класирам за участие :-)

Ако те чуе жена ти или мен моята има да гледаме гупи доста време :bash  :box
Голям автогол от тяхна страна ще е. Ако почнем като гупите, дупе да им е яко hump  hump

zariio

Цитат на: "NO CARRIER"Относно Пецата и разни други работи...
Я оставете човека да си продава аквариумите. Не помня Слави ли базикаха, той ли с някой се базикаше, но стана дума, че някой си пял чалга. - Ми ще пея. Щото се продава. Опера да започне да се продава, и опера ще пропея. :)
Яяяяяя, вижте тук какъв акваскейпинг има, махнете го Пецата.  :deal  hump
Цък
Ехххххххх  NO CARRIER така като гледам май само аз разбирам какво се опитваш да направиш с пускането на това съобщение ама някои хора като си нямат работа и като започнат да бълват глупости та нямат спиране.То дявола като си нямал работа и си е ял децата :cry:  :cry:  :cry:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

N.Nobs

Цитат на: "zariio"Ехххххххх  NO CARRIER така като гледам май само аз разбирам какво се опитваш да направиш с пускането на това съобщение ама някои хора като си нямат работа и като започнат да бълват глупости та нямат спиране.

Така е,ние сме ниско интилЕгнтни,низки душички без работа и като такива по цял ден се чудиме как да принизиме до нашето ниво някой изтъкнат представител на БГ акваристиката известен с постиженията си в    развъждането на аквариумни рибки и пример за подражание в акваскейпинга(сори Ицо :D )
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

dido

Мда, големи гадини сме, завистливи копеленца. Не уважаваме върховните постижения в изработката и дизайна на най-добрите аквариуми, показвани някога пред родните акваристи. Направо дет' се вика, тл'аскаме и б'утаме българската акваристика назад, мъчим се да я набутаме в едни непривични за нея коловози. И що тъй бе? Те хората знаят как стават нещата, как се вика - я съм майсторо, ти ли ши ми кайш ве?

AQUASAUR

Ееее,"копелета"...и в тая тема ли ме подкарахте,"ве"... :twisted:
До тук не си спомням да съм обидил някого или излязъл от добрия тон...
Сещам се за вица на NO CARRIER, дето един все "спирал" колицата си забивайки се в тази на мутрягата...
и накрая оня му казал:
-Абе,брато...ако не съм аз...не знам ти как спираш... :roll:  :lol:
Та и аз се чудя, ако не сме ние няколкото гадни зоомагазинери...
по кого другиго някои ще си изливат непрекъснато душевните отпадъци... :twisted:  :?:
Малко ли са общите приятни теми за дискусия...:idea:  :P  8)  :?:
или по-голям кеф от това на тоя да му ливнем една кофа с помия отгоре,нема... :twisted:  :evil:  :P
Аз спирам до тук  :!:
Който си нема друга работа - нека си злобее на воля... :twisted:

N.Nobs

Цитат на: "AQUASAUR"Ееее,"копелета"...и в тая тема ли ме подкарахте,"ве"... :twisted:

Ицо поднасям ти извинения ако си се почуствал обиден :oops:
Като написах "сори Ицо" имах в предвид съжалявам че пак опряхме до акваскейпинга :D Аиде пък в събота ще се извинявам подобаващо :beer
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

dido

Ицо, верно ще се разберем в Събота  :lol:

Тука въобще не иде реч за зоомагазинери, твоята черпеща бира личност и т.н.  :lol:

Въпроса беше за демо-аквариума на аквамайсторъ, хвалбите и т.н. Сори брат, ама тва не е акваристика за мен. И не мога да бъда снизходителен пред такава гледка, да я оправдавам с пазарна конюнктура, калпавия вкус на масовия българин-паралия и т.н. Просто си е ултра-грозно и това е.

tishovsx

... :D чета и се смея, споко бре, за всеки има място под небето, друг е въпроса кой и как рабира акваристиката. В Ботевград, в едно заведение има около тон, аквариум и в него са пуснали едни "красиви" рибки астронотоси, няколко боций и не ги знам едни черни като змиорки :oops: ( това не е толкова важно), сложили два атмана външни и само искуствени растения, светят с една лампа...
  И когато стане въпрос за аквариуми, по заведенията, хората почват да ми хвалят този аквариум, че видиш ли това е постижението на българската акваристика и всичко друго е тинтири-минтири :D И това искам да ви кажа, всеки сам си разбира и харесва начина на подреждане на аквариум, а това, че и там имаше "корабчета'', кофчежета и разни дивотий, ми така им харесва...

Пецата правил хубави аквариуми...да като ги облепва с разни златни кантове и кичозни капаци...да това им харесва на хората и те купуват. Аз лично холански аквариум в обществени згради и заведения не съм виждал и сигурно няма да видя...то си трябва подръжка всеки ден, кой ще седне да се занимава с това. В България е на мода нещо кичозно и бързо направените пари и всеки към това се стреми, и за мен това не е акваристика и пошло и ненормално, но това са реалностите и не виждам защо, някой трябва да плюе по друг и да "излива" помий, споко бре :wink: И мислете за Троян, там нещата ще придобият по приятелки оттенък, ВЕРВАЙ ТЕ ми. :wink:  :D
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

vrp

Тишо ако не си виждал холандски аквариуми в общественни згради
и заведения ,значи просто необичаш да ги посещаваш.За другото съм
напълно съгласен

NikolaV

Цитат на: "vrp"Тишо ако не си виждал холандски аквариуми в общественни згради
и заведения ,значи просто необичаш да ги посещаваш.За другото съм
напълно съгласен
Я издай някое! Да минем на оглед :-)

tishovsx

@vrp

Не че не обичам да ги посещавам, ама обикновено като ходя по такива заведения, съм на няколко питиенца и сигурно не ги виждам, w00t  ( не искам да обиждам Вашата особа...г-не :P )
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

Similar topics (5)

22564

Публикации: 21
Прегледи: 5953

3783

Публикации: 4
Прегледи: 2283

1819

Публикации: 16
Прегледи: 7084

48848

Публикации: 5
Прегледи: 1597

1532

Публикации: 27
Прегледи: 10375