• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 21:02

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Избрани бисери от форума - цитати на най-смешните изказвания

Започната от renatibg, 30.04.2006 11:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bat

Сахара ме разби  *ROFL* *ROFL*

Като правих пролетно почистване, намерих няколко тариката мумифицирани като Тутанкамон.

http://aquariumbg.com/forum/akvariumni-bezgrabnachni/skarida-na-poda/msg402822/#msg402822

S_mo

Цитат на: Jordan_1 - 06.04.2013 18:11
Възможно ли е да умре риба поради причината, че в стаята в която е аквариума се суши прането? Това се случва за пореден път. След като проснем дрехите и от 1 до 3 дни някоя риба си заминава (все по една умира)
:-D


_Kirilov

Цитат на: Jordan_1 - 06.04.2013 18:11
Възможно ли е да умре риба поради причината, че в стаята в която е аквариума се суши прането? Това се случва за пореден път

Цитат на: _Kirilov - 06.04.2013 19:33
Невъзможно е , освен ако не пълниш аквариума с вода от пералната  *ROFL*

Anentome Helena

Вместо лирата на външния филтър съм сложил стария вътрешен филтър.В единия край влиза потока вода идващ от външния филтър а  маркучето  на бъбал кантера (една лабораторна епроветка от някога с която си следя мехурчетата) влиза в другия край директно срещу потока вода която джурка въглеродния диоксид и той излиза накрая през гъбичката на този филтър.Просто съм го обърнал така че вместо да влиза кислород от помпичка в смисъл че вътрешния филтър е пасивен и гъбата му да смуче то СО2 се върти преди гъбата и излиза през нея след като се е въртяло във струята от външния филтър

Всичко ми стана ясно!
Благодаря  :-D  :-D  :-D

zlatna ribka

Цитат на: Nikee19 - 06.05.2013 18:58
искам да махна тези
изкуствени растения и да се взема истински който да приличат на тези и да не изискват Co2 ако може да ми препоръчате нш също и ако може да ми препоръчате и някакво растение което да плува на повърхността

Аз, бих ти препоръчала като за начало,да обърнеш малко внимание на Българския език! И си оправи заглавието на темата  =-O Вземи сложи някой препинателен знак ,че направо се задъхах докато изчета написаното! Нищо лично ,надявам се не съм била много груба!
"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

Bobby_D

Здравейте, преди вече седмица заредих първият си аквариум. 50х24х30.  в момента съм пуснал 5 гупи, 2 хелера, 2 молинезии и 1 сом. Искам да попитам за съвет дали по-напредналите за съвет как да продължа за напред с тези габарити на аквариума и броя на рибите вътре - трябва ли да се редуцират и какво трябва да се прави за да се съхранят и чувстват дбре вътре. приемам всякакви съвети. Предварително благодаря!

Е,не това не е истина.  :-D

Цитат
Колегата има право защо на англиски   :buff:

Цитат
Същото мнение..
Уж Бългърски конкурс , ама.. *dontknow*

А някой все още не знаят "българският език".  *ROFL*

Ако на някой не му се занимава да напише кратка стихосбирка от бисерите във форума,бих могъл да сътворя нещо от тях.  :-D

Bobby_D

Цитат
А сутрин направо ми идва да почна да паса като лилава карва  ...  *ROFL*

Бързото писане води до грешки.

S_mo


elsenior

Е това няма как да не е тука ... sorry Калоянчо :

Цитат на: kaloqn_0998 - 10.12.2013 21:24
Може ли да те попитам нещо. Няма ли опасност ако на Криптокорините охлювчетата изядът хайвера?
Събуждам се с варненски чайки в бургаския си хотел; закусвам карнобатска гроздова с македонско мезе; шефът ми - павликенец - ни отпуска "габровски" премии, а колежката ми жужи на главата като русенски комар. В края на деня жадувам за нещо пернишко! Винкел!

Desmoria

Цитат на: NO CARRIER в 21.01.2008г 00:12ч

    *offtopic Трябва да сложа икона със скубане на косите....

Цитат на: batvale - 21.01.2008 14:06
: 21.01.2008г 13:01ч
Съвсем Оф Топик: Така, като ти гледам аватара бая тъпи въпроси са ти задавали, един косъм не ти е останал.

Е не се сдържах просто.  :-D
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

Desmoria

Цитат на: NO CARRIER - 21.01.2008 16:06

: 21.01.2008г 16:04ч

Това беше по друг повод, не заради тъпите въпроси.  :-D

Сега имам коса. ;-)
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

Desmoria

Цитат на: goldstar94 - 04.08.2009 14:04
Вече от 1,2 месеца рибите ми плуват над водата и от време на време се спускат на какво се далжи това ? Помогнете ПЛС  *BRAVO* *thanks *thanks

Цитат на: petkob - 04.08.2009 14:11
Хм. Ако са над водата, те не плуват, а летят.
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

Лора

В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Desmoria

Хах да, нали постоянно подреждам стари теми и много често от сърце се смея. :)
В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

Similar topics (5)

25989

Публикации: 177
Прегледи: 49293

19751

Публикации: 46
Прегледи: 12568

11203

Публикации: 10
Прегледи: 4499

2973

Започната от madcap


Публикации: 41
Прегледи: 16437

44388

Публикации: 21
Прегледи: 9498