• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 13:10

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

You Can't Stop Rock'n"Roll.......

Започната от jkk, 28.08.2006 23:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jkk

Явно че поне в Каварна  никой не може! Беше мнооооого яко! На 25,08  свириха Testament, Helloween, Twisted Sister.На 26 бяха Distruction, Napalm death, Mystic circle и още няколко групи-само за екстремисти.Заслужаваха си тези около 1000км път за да види човек нещо наистина добро. Да аткуваме на 06,09 W.A.S.P!!!
350 л Малави, 120 л растителен

Raven

яд че не видях на живо  Napalm death.
любима група ми беше когато издаде Scum.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

jkk

Ако не се лъжа, това беше първия албум не само на групата, но и точно в този стил на свирене въобще в света. Мислех че поне with knife ще изсвирят от Scum, но така и не чух парчета от тази класика(54 На брой).Иначе вокала с тази прическа прилича по скоро на "нормален бирмингамски дришльо", обаче като хване микрофона разбираш че всички други са имитатори
350 л Малави, 120 л растителен

jkk

И на W.A.S.P. беше яко. Е, Блекито е позастарял малко естествено, обаче човека се раздаваше без да пести сили точно час и половина. Изсвириха си хитовете, попяхме си тва беше с Каварна за тази година.
350 л Малави, 120 л растителен

SS_Division

Най лошото за Каварна беше когато се провали целия "Monsters of rock".          Според мен такъв метал фестивал евали ще стане много скоро в България  най ме е яд за ANNIHILATOR и RAGE, но нищо живот и здраве може и да ги видим ако са още живи :lol: .

Similar topics (1)

19781

Публикации: 14
Прегледи: 42336