• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
11.05.2024 09:34

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Бъдещето на България

Започната от kratun, 17.04.2008 11:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kratun

,,Всичко, което съм искал е било — съгласие с моите желания, след конструктивна дискусия." - Уинстън Чърчил.

_777_

Цялата ни държава такава.Накъдето и да погледнеш едно и също,корупция,насилие и беззаконие.Както каза kratun "Какво ли да очаква милата ни Родина след 10 години ..."?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs18.postimg.org%2Frg38pb2jt%2F24_05_15.jpg&hash=6f97fcaa79676235e44de93c1abe16d6edfa3739

Лора

Да гадно.Едно време за такива своеволия намаляваха поведение,дори изключваха.
Честно да си кажа много ме е страх от това,че дъщеря ми ще порасне.Няма вече сигурно никъде,нито за нас възрастните,нито за тях по младите.
Е за какво бъдеще на България говорим...
"Какви е деца раждала,раждала...българска майка юнашка"...какви изроди ражда и гледа сега...
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

bay_milee

Това са изродчета на къде отиват нещата много лошо за момент докато гледах клипа ми се приска да съм там. *MODERATOR* *spank*

jimbeam0706

"О неразумний юроде,поради що се срамиш да се наречеш Българин "
Няма невъзможни неща

Boby_

Чакайте бе хора, гнили ябълки винаги е имало и ще има. Насинени учителки имаше и преди, особено в първите години след 1989.
Причините сега да ви правят повече впечатление са, че вие сте на друг акъл и освен това малко повече се говори за това. Нищо ново под слънцето като цяло. Дъртите винаги са се възмущавали от днешната младеж. :-)

h0nda

Просто такива идиоти не съм виждал, и аз съм ученик 12 клас съм и аз съм се карал с учителите но да тръгнеш да се биеш просто трябва да си най-големия малумник 1-во че е госпожа 2-ро трябва поне малко уважение да покаже
Тея пишлемета се мислят за мн важни явно, а после съдят учителите защо били децата, е аз ако съм учител и се държат така с мен няма да го бия а ще го пребия от бой, до добре демокрация ама то това си е пълна анархия, я да се усятят малко къде се намират, тъпи наркоманчета само някакви изпаднали типове може да се държат с такова неуважение към някой, който се мъчи да им налее малко мозък в главата.

Мисля че такива хора, надявам се, че са еденици, и нямат място в училищата ако се държат така.
Следвайте мечтите си !!!
http://www.flickr.com/photos/tsanislav/

Лора

Цитат на: Boby_ - 17.04.2008 12:09
Насинени учителки имаше и преди, особено в първите години след 1989.
Е за това говоря и аз.С идването на демокрацията и на всички ни дойде куража,и ни паднаха задръжките.
А и възпитанието на днешната младеж е направо под всякаква критика.Затова аз се стахувам за детето си,как ще го възпитам и какво ще е отношението на околните към нея,защото е различна.Ще може ли да ходи на училище без да бъде обект на тормоз и подигравка...
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

h0nda

klaralara06 най-много внимавай в каква среда ще попадне дъщеричката ти, внимавай да не е в лошо компания, защото за едно дете е много важно околните около него, то до някаква степен ги копира и гледа да бъде като тях за да ги харесва, затова трябва от малка да си намери добри другарчета и всичко ще е наред  @}->--
Следвайте мечтите си !!!
http://www.flickr.com/photos/tsanislav/

nina

Няма случай да не ми настръхне косата при такива случаи. Абсолютно изпусната работа от страна на учениците, абсолютно недопустимо поведение от страна на учителката /принизяване до нивото на учениците, в случая/, поне според мен. А иначе всичко е въпрос на семейно възпитание и лична култура.

kratun

Донякъде съм съгласен с Boby_. И ние не бяхме цвете за мирисане преди години. Слушахме рок, метъл, подпийвахме отвреме навреме (в горните класове де), но до физическа разправа не се е стигало. Поне не съм чул ученик да посегне на учител. Но и статута на учителите беше съвсем друг. Тогава ядяхме бой на две места, веднъж в училище заради прегрешението и втори път вкъщи, за да се "затвърди" наученото. Най-лошото от този клип е, че свободно се говори за наркотици или психотропни, или както там се нарича "екстази". Това е най-голямата разлика между преди и сега. За съжаление, аз очаквам съвсем скоро да се случи, някой депресиран и дрогиран ученик да открие безразборна стрелба по съученици и учители с незаконно притежавано оръжие. Има откъде да го видят и скоро ще искат да станат същите "герои". Тогава ще ревем със сълзи, но ще е късно. И си мисля, че държавата в случая е по-малко виновната, а действителния, най-големия виновник сме си ние, родителите. Живи ще сме - ще видим...
,,Всичко, което съм искал е било — съгласие с моите желания, след конструктивна дискусия." - Уинстън Чърчил.

Shagrath

Горката учителка! Ако бях на нейно място, тия със сигурност щяха да си тръгнат със червени вратове и размазани сополи.

Boby_

Причаната за стерлбите в училищата в САЩ се корени другаде, а именно в безобразното отношение на американската конституция и цялото им общество към оръжията. Сами са си го постлали, да си го сърбат.
У нас вероятността това да стане практика е минимална (за щастие). Единични инциденти може и да има, но не и нещо повече.
Хора, това е малката цена, която плащаме, за да можем да изразяваме себе си свободно (що-годе), казано с други думи да живеем в демократично общество и държава.

Както мъдро беше казал Бен Франклин, тези, които са готови да пожертват свободата си в замяна на сигурност, не заслужават нито едното, нито другото.

Enzo_01

Говорете говорете, навярно тук, в този форум, в тази тема има хора чиито деца са на такава възраст. Защо не се запитат те какви са техните деца всъщност и тогава да съдят другите. Ненавиждам такива незаинтересовани родители, ненавиждам и мразя корумпираните ни органи на реда, но най-много мразя нас и себе си, че стоим и нищо неправим.

nina

Цитат на: Boby_ - 17.04.2008 13:05
Както мъдро беше казал Бен Франклин, тези, които са готови да пожертват свободата си в замяна на сигурност, не заслужават нито едното, нито другото.
Не е лошо обаче да се прави разлика между свобода и свободия, щото едното няма нищо общо с другото.
Цитат на: Enzo_01 - 17.04.2008 13:08
Говорете говорете, навярно тук, в този форум, в тази тема има хора чиито деца са на такава възраст. Защо не се запитат те какви са техните деца всъщност и тогава да съдят другите. Ненавиждам такива незаинтересовани родители, ненавиждам и мразя корумпираните ни органи на реда, но най-много мразя нас и себе си, че стоим и нищо неправим.
Прав си, имам син на почти 16г. И което да ме радва и ме кара да се гордея с него е, не това, че е добър ученик, а че държанието му е коренно различно от това на тези деца в клипчето. За това казвам, че е много важен личният пример. Не може у дома да хвърчат чинии, а в училище детето да е смирено и тихо. Не искам да съм на мястото на тези родители, дето трябва СЕГА да се борят с превъзпитаването на проблемните си деца.  *NO*

Similar topics (5)

46085

Публикации: 53
Прегледи: 20506

34744

Публикации: 9
Прегледи: 8106

21264

Публикации: 11
Прегледи: 42160

19007

Публикации: 2
Прегледи: 1496

11247

Публикации: 14
Прегледи: 5265