• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
21.05.2024 08:36

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

пожелани

Започната от веско, 20.12.2004 22:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

веско

Тъй като от утре излизам в отпуска ще си позволя предварително да ви пожелая всичко най-хубаво през новата година :lol: И както казва един наш колега НЕКА РИБИТЕ ВИ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ-И ВИЕ ЕСТЕСТВЕНО :lol:

aqua

За всички колеги по водоеми!
Пожелавам ви Весела Коледа и Щастлива Нова Година!
Дано през идващите дни всички около вас да са здрави и щастливи. А вие да си спретнете и по още един аквариум. :wink:

Останалото е написано по-долу.

hristo_kazarmov

мерси много и да ви се връща :D

N.Nobs

И от ме пожелания за здраве,щастие и много пари а останалото го има на пазара в събота :D
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Boby_

Всичко най-най и от мен! И дано да имаме не само желание и пари за рибките си, но и достатъчно време и възможности да им се радваме!  :wink:

miTko

И от мен весели празници на всички, пък през следващата година всеки да върви напред със своите крачки! :lol:
Разни мои АКВАРИУМИ 

ВЕЛИНСКИ

Много здраве и късмет на всички и по една златна риба във всеки аквариум  :P

dido

И от мен пожелания за весели празници, бъдете умерени и не черпете рибките в аквариума.

Подаръка от мене чакайте след нова година :-)

Anonymous

На всички съмишленици много здраве и пари другото само ше дойде :)
а и на коегите по болес(щоот тука не са много ) - Наслука през следващата година да избият рибата

dido

Мани мани (remove remove на английски - стар компютърджийски лаф :-)) наточил съм се зверски за идващата година. Миналата си беше яка сухоежбина - тъкмо се наканя да нарамя въдиците в събота и три дена преди това се изсипе зверски дъжд, реките прииждат, м**ата си трака. Никакъв риболов не се получи. Надявам се и си пожелавам следващата да е по-добра :-)

Raven

авсолютно и аз така :D
тази година и време нямах и работата все не ми позволяваше и сега ме е яд - нито на лов ходих нито на риба .сега имам един месец за патици - надявам се поне тях да не пропусна- че само си плащам такси и данъци а на лав не ходя.
заканил съм се жестоко - ако трябва без желание ще ходя с усилие на волята дет се вика ,но ще ходя :D
ако някои тръгне на някъде - да се обажда , може да се организираме нещо.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.