• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
12.05.2024 05:41

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

асоциаци

Започната от Raven, 04.01.2005 21:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Гарван

Цитат на: "веско"Уважаеми враждуващи страни,не знам защо толкова се мразите,но мисля че е време да се съберете да обсъдите позициите си и да престанете с тази конфронтация.Мисля че има какво да научим от Боби,Ники,Дидо и Килиман,затова е по-добре да се сдобрите.Моля ви за доброто на всички ПОМИРЕТЕ СЕ.

Наистина е тъпо.  :roll:

На мен като страничен наблюдател ми изглежда, като предаването - "Кой е по-по-най?"  :lol:

dido

Тука никой не враждува с никой.
Само дето тоя екземпляр се появява отвреме на време и пуска по някоя бомба колкото да дразни хората.

niky

Само се излага, ако питаш мен.
Което е жалко, защото е запален акварист, но не приема чужди мнения, веднага обижда и т.н

Жалко :?

Boby_

За килимен:
Както винаги, ще подмина обидите - нека ги наречем странични ефекти от болестта ти и бъдем великодушни към нещастния ти размекнат мозък. Преминавам направо към същественото. Естествено, не отговори на въпросите, които поставих в горния си постинг. Не съм и очаквал да го направиш. Все пак ще отговоря на твоите нападки, поне на тези от тях, които почиват върху нещо реално, макар и изопачено от теб до безобразие.

Цитат на: "killiman"
Я, шушумигата пак много знае! Ето ти един линк, който в съчетание с даденият от теб, дава ясна представа за какво става дума: http://clubs.dir.bg/showthreaded2.php?Cat=162&Board=fish&Number=1940687497&page=13&view=collapsed&sb=5&part==
Преразказвам накратко горния линк. Ники ме предлага за втори модератор. Аз се съгласявам да стана, ако получа нужната подкрепа. Това не се случва и аз не повдигам повече въпроса. Не виждам нищо манипулативно в това. Ако обичаш, разясни какво ти е подсказала параноята ти.


Цитат на: "killiman"
Митко Пенев, ха-ха! После никога не бил използвал чужди имена!!!
За съжаление не знам какво точно е имал предвид Ники с това "Пък и г-н Пенев ме наведе на тая мисъл. " Ако той си спомня и има желание, нека каже. Макар че не заслужаваш обяснение.

niky

Веднага отговарям - мислех, че този г-н Пенев е бившият зампредседател на дружество Акваристика (не съм сигурен точно за името).
Всъщност за човека с побелялата коса, който поне на мен ми е известен от списание тропически рай.
Явно съм се объркал.

Но това няма значение. Явно килимен много го боли за този избор, ама той тогава нямаше пари за интернет  :lol:
Та, тук пред всички го предлагам за модератор на форума в дира.

И викам да го забравим и изобщо да се занимаваме с него.
Ако, някога, реши да сподели с някой опит, някоя новина, изобщо нещо смислено и съзидателно - добре дошъл.

Ако не ... той си решава.
Аз повече няма да оставя и една негова обидна дума тук!!!
Чудех се дали да изтрия и последното му писание, но го оставих...

Край. Тук няма да ми пише глупости.
В дира го оставям да си пише, саморекламира и т.н


П.С. Нали се сещаш защо още не съм поправил pentas(z)ona..за да му се радваш. Иначе сигурно има и други грешки, но няма безгрешни, нали. Важното е, че се кефиш  :lol:  :lol:  :lol: . Ще ги оставя още малко, няма да те лишавам от това удоволствие.

Boby_

:lol: Идеята ти килимен - модератор на дирския форум е забавна. И все пак там все още понякога влизат външни хора и не е много подходящо човек като него да е в състояние да им влияе, преди те да го опознаят по-детайлно. Затова нега си пише според мен, но да модераторства не му се полага.  :wink:

77

по принцип съм за килимен да стане модератор на дирският форум  :wink: единствено ме претиснява че при тази конфронтация с някой хора от този форум  :cry: килимен ще работи против този форум(дано да греша)така че по добре там да няма модератор и всеки да си пише каквото иска :wink:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

niky

Няма проблем. Оставям го всеки да прави каквото си иска в дира.
Пък администраторите ако искат, да взимат мерки.
Аз няма да се намесвам.