• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 01:57

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Снимки от &#

Започната от BLKnight, 07.11.2004 08:53

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sho

Цитат на: "killiman"
Цитат на: "sho"Niky Едина въпрос докога ше го  търпиш тоя........... да обижда целия форум?  :evil:


:D Не знаех, че двама човека са целия форум! :D  Човека ли казах? Простете, объркал съм се! :lol:
Аз не знаех че иоторизиран да отговаряш место Ники - а дали са двама той ше прецени  :!:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsho-services2.hit.bg%2F81145289603.png&hash=b42dc24e05e44d4204fa084b00e78775791436e1

dido

За справка членовете на форума са почти 130.

VassetZ

Хахахаха, ама си е верно, че минахме като светкавица покрай килирибките... 8)

Longanlon

Дидо, струва ми се че малко прекаляваш.

В стария форум винаги съм заемал страната на Боби в споровете му с Килимен, но сега не мога да го направя - просто смятам, че не е прав.

Не съм ходил на изложбата, но при тези условия бих казал, че е на ниско ниво само, ако са били на лице условия, опасни за рибите - нещо, което не вярвам да е било. Хората са се организирали и са направили нещо - като за пръв път едва ли е било чак толкова зле. Важното е, че са популяризирали акваристиката и то един от нейните не чак толкова известни клонове.

За малките аквариуми, за които се споменава в страницата на КАБ си оставам с особено мнение, но за изложба смятам, че са допустими.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

dido

:oops: Вземам си бележка. И дума няма да обелвам дори и да се появят друг път във форума подобни екземпляри, чиято единствена цел в постовете е да ръсят обиди към хора от форума - наши познати, приятели.

Извинявам се, ако съм бил по-остър в писанията си. Просто подобни мнения най-често са похвърлени не на място и изпъкват рязко сред обичайните във форума. Всеки си има право на мнение - аз не харесвам килита, друг си ги харесва, ама като се появи някой и в интрото ни съобщи, че Боби е тъпак (извинявай Боби :-)...) ние сме абсолютни бастуни и хабер си нямаме от акваристика и от това как се правят асоциации...:-) - е, може би реакцията ми е нормална.

sho

имаше и неуместни забележки относно интелигентността на нехаресалите изложбата - пък доколкото знам правото да харесам или не нещо си е само мое :!: както и правото да кажа че не мие харесало :!:
та повъпроса с забележките....
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsho-services2.hit.bg%2F81145289603.png&hash=b42dc24e05e44d4204fa084b00e78775791436e1

VassetZ

Добре, че аз харесах прословутата изложба...иначе нямаше да спя спокойно 8) .
Всеки е прав за него си...според мене беше изложба като изложба, кво толкова се задълбавате? :|

Raven

ще се побъркааааам !!!!
цял ден гледам биг брадър , жена ми го е пуснала на всички телевизори - имам чувството  че и аз живея в къщата. :x
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

niky

Е тук килиман вече прекали!!!! :evil:  :evil:  :evil:

Било глас в пустиня, че не съм обновил сайта.
Че ти какво ми прати бе...била сбъркана една снимка.
Че аз да не съм врачка, да не би да съм специалист по всички риби.
Ами дай ми снимка, кажи къде е сбъркана, като имам време, ще я поправя.
Аз още не съм поправил и имената на цихлидите, ама ...да не ми е само сайта.
Трябва и от нещо да се живее.

Не знам защо си мислиш, че всички са ти длъжни.
Ако си забелязал, аз съм един от малкото които те защитиха (специално за изложбата и килирибките).

Недей да ми говориш такива работи, защото наистина ми писна от теб!!!

Като не искаш във форума - довиждане. Никой не е дошъл насила.
Ти вместо да помогнеш, да популяризираш тия риби, ми се правиш на велик.

P.S. Не си мисли, че като влизаш анонимен, не мога да те отрежа и да спреш да дразниш хората.
Всичко си има граница.

VassetZ

Цитат на: "raven"ще се побъркааааам !!!!
цял ден гледам биг брадър , жена ми го е пуснала на всички телевизори - имам чувството  че и аз живея в къщата. :x
A тоя кейбъл тел докога ще е безплатен? Щото и в нас  същотото :?

dido

Трябва да направим конкурентно 24 часово шоу - свързано с акваристиката :-) Примерно група дебили по цял ден си говорят за аквариуми и рибки, лепят аквариуми със силикон, промиват грунт, садят растения и сменят водата  :lol:

Така докато на raven жена му гледа big brother, за него също ще има истинско забавление :-)

sho

Еи ама какви мисиики ше си правиме - да задаржиме 1 седмица пх -то в еди кви си граници:) да оскубем черната брада и т.н.:) - весело ше е :) само спонсор за седмичните бюджети ни трябва:)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsho-services2.hit.bg%2F81145289603.png&hash=b42dc24e05e44d4204fa084b00e78775791436e1

Raven

голяма скука е този биг брадър , аз гледах руското преди време там беше по интересно , и секс имаше и бой...
надявам се и наще да полудеят и да се изпотрепят че за сега   само спят. :D
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Boby_

Първо искам да се извиня на всички за продължаването на темата. Ще се опитам да напиша отговора си възможно най-неутрално и непровокативно. Все пак не мога да оставя нещата така.

Цитат на: "killiman"Много мислих по темата да му върна левчето на боби... срещу това левче видя само няколко десетки нови видове и локации на живо.
Ако наистина беше помислил, щеше да се досетиш, че нещата не опират до левчето, т. е. конкретната сума е без значение, дори да е четвърт стотинка. Въпросът е, че когато предлагаш нещо срещу пари, трябва:
1. Да се погрижиш то да е професионално.
2. Да си готов да изтърпиш критиките, защото всички, които са дали парите си, са клиенти.
Вашата изложба явно не отговаря на нито едно от двете условия.

Цитат на: "killiman"Аз бях в 95% от времето на изложбата в залата, но не видях това човече там! Май слуша чужди преразкази.
Бях на изложбата заедно с достатъчно много хора от пишещите тук, така че не бързай да даваш подобни мнения. Имам дори снимки на телефона си от изложбицата.

Цитат на: "killiman"А иначе "спеца по изложенията" наистина би трябвало да знае, че при такива изложби участниците си заплащат за участието и входната такса се събира от музея!
В интерес на истината това не го знаех. Но то всъщност и няма особено значение - клиентът, който си купува бутилка вино, не се интересува каква част от парите му отиват за производителя, каква - за този, който е бутилирал виното и каква за акциз. Не виждам защо при една изложба трябва да е по-различно.

Цитат на: "killiman"Но важното е да се плюе, а поплювко това го умее много добре. Но с мухльовци не ми се занимава....
Какво мога да отговоря на това, без да се принизя до ниво да обиждам? Нищо.

Цитат на: "killiman"Като гледам как смело говори за бетите отново...
Къде точно? Май пак подхващаш старата песен на нов глас и ми приписваш изказвания, които не са мои. Това е основната причина,  заради която се комуникира толкова трудно с теб.

Цитат на: "killiman"И какво му обясняваш за осветлението?! Някой да се е замислял как при температура на въздуха от 15 градуса подържахме температура в аквариумите от 23-24 градуса?! И как няма да бледнеят рибите после?!
Като не можете да осигурите подходящи условия за рибките, защо изобо сте се захванали да правите изложба? Ето това е квинтесенцията на целия спор, основата на проблема. Затова аз не правя изложби и нямам намерение да се занимавам - защото знам, че не мога да постигна собствените си минимални критерии за качество.

Цитат на: "killiman"Какво ли да очакваме от тази дребна душица?!
Нямам какво да коментирам това, просто е добро за финал на постинга.

P. S. За Иво (или както се казва другият господин с килитата) - нямам нищо лично против теб. Моля те да не бързаш да си правиш изводите за някого само по думите на човек като килимен, който питае дълбока завист към скромната ми личност. По неясни за мен причини килимен е предприел лична вендета срещу мен, на която (човешко е все пак) няма как понякога да не отвърна.

P. P. S. Благодаря на хората, които ме подкрепиха в този спор. Само ги моля да се придържат в рамките на добрия тон - знам, че не е лесно (за мен е дори по-трудно с оглед на предишните ми "комуникации" с килимен), но е необходимо. Извинявам се още веднъж, че се налага да пълня форума с мнения като това. Все пак смятам, че не само имам право на реплика, а съм и длъжен да я отправя.

Boby_

Цитат на: "Longanlon"

... Боби ... просто смятам, че не е прав.


Уважавам мнението ти - всеки има право на такова. И сам можеш да видиш разликата в начина, по който е поднесено твоето несъгласие в сравнение с този, по който килимен ми "опонира".
Всъщност наистина нямах намерение да правя друго, освен да си кажа мнението за изложбата - леко критично, но като цяло положително. За съжаление нямаше как да не ме провокира фактът, че се оказах охулен и напсуван само заради това, че излагам собственото си виждане, което си е мое право.
Така или иначе отдавна вече подминахме момента, в който спряхме да обсъждаме изложбата и започнахме да разменяме хули и нападки на лична основа. Аз се въздържам да го правя и се надявам, че дори килимен има достатъчно останал мозък в главата, за да разбере, че цялата тая дрязга, в чиято основа е той, няма да донесе нищо положително за никой от участниците в нея.

Килимен, нима не забелязваш, че говорейки от името на КАБ по този начин, ти разрушаваш реномето и и я дискредитираш не само пред мен, а пред още доста хора? Вярвам, че ти пука за това, защото иначе не би си правил труда да работиш за каузата на асоциацията. Затова овладей малко злобата и завистта си и престани с нападките срещу мен - отдавна вече са се обърнали срещу твоите собствени интереси.

Similar topics (5)

20544

Публикации: 6
Прегледи: 2919

1369

Публикации: 3
Прегледи: 2696

10328

Публикации: 180
Прегледи: 50264

6252

Публикации: 3
Прегледи: 2193

3971

Публикации: 1
Прегледи: 1994