• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 01:21

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Нови чифтове ХМ!

Започната от reaskol, 05.11.2012 08:19

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

reaskol

Цитат на: S_mo - 26.11.2012 18:40
Успех! Рибата не е много голяма, но прави огромно гнездо =-O
Друг път съм имал проблеми с мъжки които не искат да строят гнездо, а тези направо се престарават  :-D
: 26.11.2012г 19:07ч
На бътера -->
: 27.11.2012г 09:09ч
Ето и на марблето  :-)


HEPOH

ЦитатДа винаги, а след 2-рата седмица добавям и малко тубифекс 
Какво ти е мнението за Микроч. и може ли да замени артемията изцяло или поне частично?
Търся мъжки Воален Анц. Албинос

reaskol

Два пъти съм хранел с микролормс и ми се стори че растат много по бавно от колкото с артемия и повече не съм давал.
А и първите няколко дни, повечето рибки седят горе към повърхността, а червейчетата падат на дъното.  :-)

kamikadze ZX7RR

Аз храня с микрочервеи .Захранват се успешно ,но тей като храната пада по дъното рибките стоят основно там и се издигат чак когато долу не е останало нищо за ядене.Като гледам клипа с 12-дневните ,са доста по подвижни от моите .Моите де движат по мързеливо(не им е трудно)просто....знам ли.Иначе за 16 дни са по малки от новородена гупа .Не знам този разтеж нормален ли е.

reaskol

От снощи освен с артемия вече се хранят и с тубифекс

Малките на Marbleto още не са проплували 2-ри ден  :-)

reaskol

От днеска имам млада Salamander Butterfly female HM бета, след няколко дни ще я пусна с бащата на малките. А ето го и него -->




kamikadze ZX7RR

Я покажи женската??

reaskol

Женската е на 3 месеца, за напред ще и направя по-добър клип с по-добро качество  :-)
Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

kamikadze ZX7RR

Интересна е .Очаквах да е червена с сини плавници,но ме изненада приятно.

reaskol

Ето по добро видео на двойката   :-)
: 03.12.2012г 12:12ч
Малките станаха на 2 седмици и 4 дни, вече имат образуван лабиринтов орган (дишат от повърхността), имат изникнали "рачички" и се хранят почти само с тубифекс. Няма нито едно умряло за сега. Набелязал съм три по агресивни мъжкарчета за отделяне  :-D


reaskol


kamikadze ZX7RR

Браво!Невероятен растеж им докарваш.

reaskol


reaskol

Дали е готова саламандарката или и трябва още седмица ?  :-)

kamikadze ZX7RR

Ще пусне поне стотина,според мен.Пробвай!

Similar topics (1)

51741

Публикации: 1
Прегледи: 2148