• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
04.06.2024 20:58

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Коя е мъжка и коя е женска рибка

Започната от klarinet, 29.11.2006 22:10

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

reaskol


rampage

мъжкар е забележете двете коремни перки така наречените ръчички ( pelvic (ventral) fin) при мъжките те са много по големи и удължени при женските са къси така че това е просто един охранен 100 % мъжкар :) enjoy :)

reaskol

Цитат на: rampage - 14.07.2012 16:26
мъжкар е забележете двете коремни перки така наречените ръчички ( pelvic (ventral) fin) при мъжките те са много по големи и удължени при женските са къси така че това е просто един охранен 100 % мъжкар :) enjoy :)
Да, доста младо мъжкарче при това  :-)

ivomark

Ем, не и бях обърнал внимание ама само от адски порастналите и перки може да заключиш че е мъжле   *THUMBS UP*

emityy

Кофти... това значи, че трябва да я махам. Ако някой изявява желание да каже.  :-[

amazingxstar

На скоро ми подариха бета и не знам каква ,дали е мъжка или женска защото като разглеждах снимките на женски и особено тези които има  хайвер и тази на аналният е бяло  и  на каква възраст е горе/долу .

Ето малко снимки :




съжалявам  за качеството  :'(

Heartwork

Женска на 100 процента  :-) :-)
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

amazingxstar

Цитат на: Heartwork - 22.07.2012 12:23
Женска на 100 процента  :-) :-)

И аз така мисля ,но майка ми все твърди че е мъжки ;дддд  *ROFL*

Heartwork

ЕЕ сега  майкати пък много разбира  :-D
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

rampage

Аз пък не мисля че това е женска от снимката която е доста замазана и не се вижда хубаво мое лично мнение е че това е мъжкар на базата на удължените му така наречени ръчички при женските те са значително по къси също и горната му перка е издължена и остра докато при женските в повечето случаи е заоблена и по къса така че 100 % мъжкар :) според мен

amazingxstar

Цитат на: rampage - 22.07.2012 13:49
Аз пък не мисля че това е женска от снимката която е доста замазана и не се вижда хубаво мое лично мнение е че това е мъжкар на базата на удължените му така наречени ръчички при женските те са значително по къси също и горната му перка е издължена и остра докато при женските в повечето случаи е заоблена и по къса така че 100 % мъжкар :) според мен

Е сега се обърках  :-D ,плавниците му ще пораснат ли ако е мъжки ?  *dontknow* защото хич не се пери и не плаши никой ?

rampage

Ще пораснат още да

reaskol

И аз мисля че е мъжки, но не е сигурно !  :-)

Sellena

И аз бих казала 99% мъжкар  :-D

Marinela

Може и да греша но според мен е мъжка. :-)
:-)

Similar topics (5)

58696

Започната от vvbozova


Публикации: 2
Прегледи: 4062

47439

Публикации: 6
Прегледи: 8297

57034

Публикации: 2
Прегледи: 3603

57191

Публикации: 1
Прегледи: 3695

57011

Публикации: 8
Прегледи: 5760