• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 15:59

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Конкурс ОКТОМВРИ 2009

Започната от Деян, 05.10.2009 23:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Raven

Ще се съберат, чакай да настроят техниката :-)

Дори аз ще се опитам да щракна нещо, само да се сетя как се снимаше :duvar:
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Деян

Двама вече. Спирам да отброявам.

Caxapa

Цитат на: Деян - 07.10.2009 20:49
Двама вече. Спирам да отброявам.
С колко снимки можем да участваме?

Деян

ДОПЪЛНЕНИЕ КЪМ ПРАВИЛАТА:

Максималния брой снимки за участник е 5.

FHM

Дава ми ето тази грешка
Access to the account was denied. Verify that your username and password are correct. Account: 'MSN', Server: 'http://oe.msn.msnmail.hotmail.com/cgi-bin/hmdata', Protocol: HTTPMail, Server Response: 'Forbidden', Port: 0, Secure(SSL): No, Server Error: 998, Error Number: 0x800CCC33
какво да нарпавя за да може да изпратя снимка безпрепядстванно.

Деян

Изпрати ми я на ЛС, или на скайп deian1992.

nikolaytoshev

10.10.2009 11:55 #21 Last Edit: 10.10.2009 14:35 by nikolaytoshev
И аз ще се включа с няколко снимки. *YAHOO*
Конкурса ми изглежда доста интересен. :-)
Ще се радвам ако после всички снимчици бъдат постнати някъде във форума където хората да могат да ги видят.
А трябва ли да ви пращам доказателство, че снимката е моя или снимка на рибката в момента за да се види че е жива и здрава.
Може ако искате да Ви пратя оргинала на самите снимки на друг e-mail защото във информацията на снимката си пише всичко - дата, час, марка фотоапарат, диафрагма, ISO, скорост и пр. Тъй като за съжаление ще трябва да ги изрежа малко за да станат в максималния размер, който сте посочили в правилата на конкурса.
Според мен ще е по добре преди да пращат снимки хората да им сложат наименованията на латински за да улеснят журито пък и за по голяма прегледност (за да не се чуди и да пита някой после как се казва дадена рибка), а не някъкво "PIC0004673".
Надявам се журито да е обективно.

goldstar94

понеже не мога по емаил става ли да му ги пратя на лични  :-[

Vankata


nikolaytoshev

Цитат на: Деян - 05.10.2009 23:21
Както се казва - загрявка за големия конкурс.  ;-)

Какво осначава това???



Деян

Няма да има жури. Потребителите ще гласуват. Големия конкурс е коледния - миналата година имаше и беше невероятен. Всички снимки ще бъдат изложени, за да могат хората да гласуват.

Деян

Мога с радост да кажа, че след днешния доста активен ден, набъбнахме до едно прилично число. Колко точно, няма да кажа.  ;-)

Давайте хора, 15-ти е последния срок (включително 15-ти.).  :-)

Asmodeus

Да не стане така, че всеки да си направи по 100 регистрации и да гласува за себе си, а? Защо не се сложи поне някакъв лимит, например да може да гласува всеки, регистрирал се преди определена дата???

Raven

Цитат на: Asmodeus - 12.10.2009 15:55
Да не стане така, че всеки да си направи по 100 регистрации и да гласува за себе си, а? Защо не се сложи поне някакъв лимит, например да може да гласува всеки, регистрирал се преди определена дата???

Това вече е правено отдавна и съответно сме взели мерки.
Според правилата от един акаунт може да се пусне само един глас, останалите се анулират.

Знам че на някой членове бабите, лелите, гаджето+целият и поток в УНСС искат да пуснат глас от един акаунт, но за целта е трябвало да си направят отделни регистрации във форума преди месец. ;-)
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Лора

Деяне, не получих отговор дали си получил снимката ми.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!