• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.03.2024 12:34

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Конкурс Коледа 2009

Започната от NO CARRIER, 13.11.2009 11:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bigbeer

Цитат на: 77 - 29.12.2009 00:08
който има претенции да се подготвя за пролетният акваскейп конкурс.
правя му реклама после да не кажете че не сте разбрали че ще се провежда такъв.
пролета ще се проведе и европейски акваскейп конкурс,пък и за ADA срока е до май...
така че правете хубави аквариуми , снимайте и пращайте:-)

Да ти кажа от сега, че за тоз предстоящ конкурец.. май нема да има много мераклии. Та не се гласи за джури, ами за участник.  :-P

miTko

Той европейския си приема от началото на ноември че до 15 февруари чак. Забравих че съм пратил вече. Така че предхожда нашия.  *dontknow*
Разни мои АКВАРИУМИ 

stenli

Цитат на: panchopan - 28.12.2009 21:39
Аз пък предлагам от догодина да нема награди ич.
Ей така който иска си пуска аквариума да си свери часовника с другите.
Или ако не иска гледа на другите и тайничко си го сверява за себе си.

Ако може, де :-)


Сега голямо мрънкане пък за системата за оценяване.
Ако аквариума на диване беше в Видов, дали щеше да има толкова мрънкане? Сигурно.
Ако нямаше няколко наистина хубави аквариума дали щеше да има мрънкане че конкурса е пълна трагедия? Сигурно.
Ако ви се навият модераторите ей така за майтап да пуснат прегласуване и пак са такива резултатите ще има ли мрънкане? Сигурно.
Абе нема угодия.

Аз например не гласувах за морски. Безпредметно беше.
Даже идеята да отпаднат морските беше по-добра от това да има само 2 - и то такива.
/Без да се обиждате моля :-)/

Ама чинно си разгледах по няколко пъти всички аквариуми, писах си коментари насам-натам и си гласувах.
'Щото хората като са си пуснали аквариумите са очаквали че някой поне ще им ги разгледа.
И ще намери доброто в тях, а няма дсамо да мрънка.

Затова пак ще кажа - честито на всички участници и поздравления за положения труд.

Жалко, че си го разбрал така.

Асен Евгениев

Цитат на: panchopan - 28.12.2009 21:39
Аз пък предлагам от догодина да нема награди ич.
Ей така който иска си пуска аквариума да си свери часовника с другите.
Или ако не иска гледа на другите и тайничко си го сверява за себе си.

Ако може, де :-)


Сега голямо мрънкане пък за системата за оценяване.
Ако аквариума на диване беше в Видов, дали щеше да има толкова мрънкане? Сигурно.
Ако нямаше няколко наистина хубави аквариума дали щеше да има мрънкане че конкурса е пълна трагедия? Сигурно.
Ако ви се навият модераторите ей така за майтап да пуснат прегласуване и пак са такива резултатите ще има ли мрънкане? Сигурно.
Абе нема угодия.

Аз например не гласувах за морски. Безпредметно беше.
Даже идеята да отпаднат морските беше по-добра от това да има само 2 - и то такива.
/Без да се обиждате моля :-)/

Ама чинно си разгледах по няколко пъти всички аквариуми, писах си коментари насам-натам и си гласувах.
'Щото хората като са си пуснали аквариумите са очаквали че някой поне ще им ги разгледа.
И ще намери доброто в тях, а няма дсамо да мрънка.

Затова пак ще кажа - честито на всички участници и поздравления за положения труд.
Постът ти, насочен срещу мрънкащите, те прави един от тях /от мрънкащите/. Ако се спазва
добрия тон, не виждам нищо лошо да има полемика, даже задължително трябва да има
критика /градивна, както е прието да се казва/. Това показва, че конкурсът е събудил интереса
сред колегите, разбунил е духовете. По-добре ли щеше да бъде, ако нямаше никакви
коментари? Ако всичко беше минало вяло и апатично, някак между другото, като отчитане
на комсомолска дейност. За какво да правим такива конкурси, на които никой не обръща
внимание? Освен, че в спора се ражда истината, сред цялата "плява" на "мрънкащите"
могат да се открият и конструктивни предложения. Не е задължително отговорните фактори
да се съобразяват с тях, достатъчно е да им обърнат внимание. Далеч съм от мисълта, че
съществуват правила, от които всички да са доволни, особено губещите. Но не е лошо да
има промени, всяка закостеняла система е обречена.
А всяко мнение, различно от основно прокараното, в повечето случаи е вид еволюция.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

galin76

Здравейте, въпросът ми е към abaro и към BOJO в аквариумът му Mалави, какъв грунд използвате, фракция дебелина на дъното, друго ако смятате че е важно за него и от къде евентуално може да се намери/закупи. Благодаря предварително.  *DRINK*

gecatax

Здравейте,
къде изчезна сайта с снимките на аквариумите на учасниците.
Поздрави!

-250л.

NO CARRIER

Нещата съвсем леко са за....ни. Ще се постараем следващия месец да ги оправим.  :-[
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

gecatax

Цитат на: NO CARRIER - 13.05.2010 00:25
Нещата съвсем леко са за....ни. Ще се постараем следващия месец да ги оправим.  :-[
Няма проблем.  :-P

-250л.

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

gecatax


-250л.