• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 13:31

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Конкурс "Коледа 2013"

Започната от NO CARRIER, 10.10.2013 01:27

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Борис Христов

Честита и изпълнена със здраве и благополучие нова година на всички!!!:)
Относно конкурса...Искам да поздравя всички участници в категория ''Морски Аквариум''.Въпреки не големият брой показани аквариуми ,силно и обещаващо участие.Хубавото в тази категория е, че е доста по-трудно да си посредствен ,и в същото време да продължаваш да имаш аквариум за дълго време ,в сравнение с категория...''Сборен Аквариум'' например.Още веднъж браво!!!
За категорията ''Сборен Аквариум'' ,в която и  аз участвах ,смятам нещата се подредиха съвсем закономерно.Доволен съм от собственото си представяне ,и благодаря на всички дали висока оценка за моя аквариум.Аз лично бих си поставил оценка 3 ,или ако имаше опция ,не повече от 3.5.
Най-важното е ,че най-добрия аквариум в тази категория всъщност победи.Браво на manyg *THUMBS UP* *DRINK* ,въпреки ,че аз лично съм гласувал за него с 4.Дал съм своят най-висок глас 5 ,само за zariio, тъй като цялостно ,беше най-префесионално представения аквариум.Благодаря му и за градивната критика ,при неговата оценка на моя профил.

Още веднъж..,
Честита и щастлива нова година на всички!!!

svetlio3390

Разгледах внимателно снимките на аквариумите от конкурс 2013 и искам да наградя няколко участника по мой избор.
Подарък за Manyg -  Тор Акваформула Стандарт 120гр +Bacopa Australis.
Подарък за Карган - Тор Акваформула Стандарт 120гр.

Подарък за Bobby_Bobby - Тор Tropica Premium Fertilizer 125ml.
[/b]
Поздравявам всички участници в конкурса за участието и честита нова година на всички!!!

Стоян Михов

Аз искам да поздравя Иван - ple6iviq_oi за страхотния биотопен аквариум - много естествен и много естетичен. Рядко може да се направи хубав  скейп в голям аквариум с малко обитатели и малко декорация. Супер се е справил.  *THUMBS UP*
https://s13.postimg.org/xijfjz5x3/Untitled.jpg

ple6iviq_oi

Благодаря!
Радвам се,че ви е харесал аквариумът ми.
Успех на всички през Новата 2014 година!

nikan

Честита Нова Година и от мен  *DRINK*,Благодаря на всички които оцениха аквариума ми :-)!Огромно благодаря и на evgeni 200 без неговите съвети и опит не бих се справил *thanks

hunter

Цитат на: nikan - 03.01.2014 13:01
Честита Нова Година и от мен  *DRINK*,Благодаря на всички които оцениха аквариума ми :-)!Огромно благодаря и на evgeni 200 без неговите съвети и опит не бих се справил *thanks
За evgeni 200 и аз подкрепям както и danielm petko  zariio buchkata без тези колеги форума няма да е същия. Искам и аз да изкажа моята огромна благодарност към тях  *privet* *thanks

dafil

Aз благодаря на всички които гласуваха за  соленото ми мъниче и за първият ми сладководен аквариум(макар и вече несъществуващ :-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi568.photobucket.com%2Falbums%2Fss124%2Fdafill%2F2605000000_zps4cadfcd8.jpg&hash=c9602607dd8729d5e916cc434dac71a266aaff0c

камен чочев

И аз да честитя на всички участници и да изкажа съжаление, че в морския раздел не се включиха толкова много хора с хубави аквариуми. Дано догодина да са повече. Първата награда, която обявих е за победителя: Веско от Варна - честито. Втората награда ме затрудни повече - доста се колебах - отива при Абаро. Поздравления