• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Коментари относно резултатите от Конкурс Коледа 2011

Започната от pro_filer, 30.12.2011 00:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

VDO

Цитат на: met - 31.12.2011 15:58


ДОБРИ ДОХОДИ -> ДОБРО ОБОРУДВАНЕ -> ХУБАВ АКВАРИУМ






Аз бих казал ДОБЪР УСЕТ->ХУБАВ АКВАРИУМ
Останалото е до самият човек,индивидуално,от която и държава да е.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs22.postimg.org%2Fmac34rft9%2Fphotocat5.jpg&hash=360a4daf14830905da8b7981cd428ee276c00958

77

тоя конкурс винаги се е провеждал по този начин.точно поради тази причина исках и организирахме малко по сериозен конкурс с жури и ясни правила.
лошото е че тук повечето хора са консуматори,много питат и пишат но стане ли дума за организиране на нещо или пък не дай си боже да положат някакво усилие изчезват веднага.това са реалностите...
много е лесно да благодариш на организаторите,но защо преди месец два  никой не писа на коко дали се нуждае от някаква помощ?
спонсорите...без представителя на сера ,всички останали с банерите отгоре гледат как да рекламират повече с минимум средства, а ако може и да са на печалба.
отстъпка от 20-30 процента при положение че печелиш над 100 процента направо си е подигравка...значи даваме награда ама ако имаме келепир...пълен смях.останалите пък ниски като тревичка...ни дума, ни вопъл, ни стон.
айде успех...
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

MeTogu

От самолет си личат наказателните вотове,както и умишлнно поставените ниски оценки.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Aquadream

Цитат на: камен чочев - 31.12.2011 15:51
Иек, моите уважения, но даже не си и гласувал. И коментарите са напълно в добрия тон. Всеобщо мнение до тук е,че аквариумите са класирани обективно. Какво лошо има в това Аквадрийм да не е съгласен. Това си е негово право. А по-добре следващият път участвай и ти в морските, може и да се съберат за каре  :-)
Мога да кажа, че съм от малкото хора дето не са консуматори. А що се отнася до моето несъгласие с някои моменти то е само с една цел - усъвършенстване на хобито. Това предполагам е очевидно от аквариумите които показвам, не че на някой му пука.

А Пламен е много прав. Всеки иска да ръкопляска, но никой не ще да се хване на работа, нежели да даде нещо.

Аз бих казал, че тия хора дето нищо не правят за подобряване на ситуацията, нямат право да изказват големи мнения. Който не работи не трябва да яде.
Обаче дявол ги взел същите най много лаят и никой не се и опитва да ги спре.

Що се отнася до конкурса. От моя гледна точка в бъдеще може да направим добър конкурс с ясни правила които да се спазват.

камен чочев

Цитат на: Aquadream - 31.12.2011 16:31
Мога да кажа, че съм от малкото хора дето не са консуматори. А що се отнася до моето несъгласие с някои моменти то е само с една цел - усъвършенстване на хобито. Това предполагам е очевидно от аквариумите които показвам, не че на някой му пука.

А Пламен е много прав. Всеки иска да ръкопляска, но никой не ще да се хване на работа, нежели да даде нещо.

Аз бих казал, че тия хора дето нищо не правят за подобряване на ситуацията, нямат право да изказват големи мнения. Който не работи не трябва да яде.
Обаче дявол ги взел същите най много лаят и никой не се и опитва да ги спре.

Що се отнася до конкурса. От моя гледна точка в бъдеще може да направим добър конкурс с ясни правила които да се спазват.
Много се надявам да не визираш мен.
До модераторите: ами махнете им банерите, когато не ви е изгодно. А Коко, ако беше казал, че има нужда от помощ със сигурност щеше да я получи. Даже и финансова. Айде,  *DRINK*  весела Нова година!

77

ако зависеше от мен отдавна щях да го направя.на мен не ми е ясно техните пари къде отиват.но не и  за някакви събития свързани с тоя форум.
пак казвам без представителя на Сера,те единствено винаги са подкрепяли инициативите в тоя форум.
а коко да не е просяк да иска пари.като имаш дай ,ще спонсорираш някой от бъдещите конкурси.
хайде парите ги остави,дай организирай акваскейп конкурса.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

камен чочев

Напишете от какво имате нужда. Време не мога да отделя, но за другото пишете. Мога да осигуря първата награда, примерно

Antuni

Цитат на: 77 - 31.12.2011 16:05

спонсорите...без представителя на сера ,всички останали с банерите отгоре гледат как да рекламират повече с минимум средства, а ако може и да са на печалба.
отстъпка от 20-30 процента при положение че печелиш над 100 процента направо си е подигравка...значи даваме награда ама ако имаме келепир...пълен смях.останалите пък ниски като тревичка...ни дума, ни вопъл, ни стон.
айде успех...


Я още един човек е забелязъл че "Мишо Мишков" иска да прави пари на гърба на състоялия се конкурс и си играе на проценти.........
Пламене визирай точно хората и какво имаш предвид иначе буташ колата но на "ръчна". Или с други думи неангажиращо базикаш ситуацията!!

Извън всички тези докъде смислено породени спорове или не си мисля че всяко подобно начинание трябва да ни радва с материалите които са изложени. На мен лично всички аквариуми много ми харесаха като се има в предвид че не разбирам от скейпинг и не съм гласувал но се насладих на гледките изцяло. Скоро се състоя конкурс на едно друго место за аквариумен обитател и пак си имаше организация и всичко останало и беше без награден фонд но въпреки това мина изключително добре!! Та си мисля наградите ли трябва да определят всичко??
0899808552

Aquadream

Цитат на: Antuni link=topic=37213.msg353443#msg353443 date=1325347221Та си мисля наградите ли трябва да определят всичко??
/quote]
Определено не. Но наградите са сериозен мотив за участие. А всички псевдо спонсори си рекламират бизнеса, но нищо не дават в замяна.
С Пламен не се бъзикай.
Ако решим с него да си скръстим ръцете, както повечето тука правят интересно ми е какъв ще е следващия IBAC.

По малко шпрехен, повече арбайтен.
: 31.12.2011г 18:06ч
Цитат на: камен чочев - 31.12.2011 17:33
Много се надявам да не визираш мен.
Не бих и помислил такова нещо.
Човек който показва завидни умения в акваристиката и споделя опита си с други никога няма да бъде обект на критика от моя страна.

Antuni

Цитат на: Aquadream - 31.12.2011 18:17
Определено не. Но наградите са сериозен мотив за участие. А всички псевдо спонсори си рекламират бизнеса, но нищо не дават в замяна.


Кои спонсори са ПСЕВДО сега да ме осветлиш?? псевдо - Първа съставна част на сложни думи със значение "мним, лъжлив". Тези които си плащат?? Тези които са отделили средства за конкурса може би??
Отново прекали със словореда. Аз лично нямам средствата на спонсора Сера но съм отделил над 150лв от семейния бюджет в името на конкурса. Нима това заслужавам да ме визираш като лъжлив спонсор??



0899808552

77

най малкото тия от горе дето имат банери трябва да дават някаква перманентна отстъпка на членовете на форума.
това показва някакво уважение ,някакво партньорство...за съжеление то липсва в нашият форум.
няма да продължавам че коко ще ме банне вече.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

Aquadream

Цитат на: Antuni - 31.12.2011 18:45
Кои спонсори са ПСЕВДО сега да ме осветлиш?? псевдо - Първа съставна част на сложни думи със значение "мним, лъжлив". Тези които си плащат?? Тези които са отделили средства за конкурса може би??
Отново прекали със словореда. Аз лично нямам средствата на спонсора Сера но съм отделил над 150лв от семейния бюджет в името на конкурса. Нима това заслужавам да ме визираш като лъжлив спонсор??
Ако си направил както казваш, моите думи не се отнасят до теб.
Отнасят се до тези, които казаха че ще спонсорират и им се закачиха банерите на конкурса, а после се измъкнаха като пръдня из гащи.

А сега да те осветля, както пожела.
Псевдо спонсори - всички които обещаха подкрепа на наградния фонд на конкурса и не си удържаха думата или предложиха "награди", за които спечелилите конкурса трябва да си платят с отстъпка.


Rainbow sid

Не отива на началник в този форум да обижда по такъв начин рекламодателите на същият този форум.
Има правила и тарифи за това да се рекламира тук.Всеки от тези които са поставили банер горе е попитал колко струва, и си плаща.Ние лично отделихме някаква сума за награда, или е малко?
Много почват нещата да заприличват на някои други форуми, жалко...
http://rainbowzoo.alle.bg/            Зоомагазин "Рейнбоу"

nikolay0876

''Гузен негонен бяга'', що са оправдавате като сте дали?...

FHM

 :-( Хора спрете се така не бива . Стига спорове за маловажни неща който така или иначе винаги ще ги има било то шуробаджанащина било то наказателен вот било каквото било . Хайде сега успокойте се седнете на празничната маса хапнете пийнете с близки и приятели и не му мислете . Наздраве нека всички да сме живи и здрави и винаги да имаме поводи за радост .