• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 15:49

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Коментари за наградите

Започната от 77, 09.12.2008 01:15

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

yanki1

Цитат на: zoomaniak - 11.12.2008 08:51
Поради промяна в условията на конкурса от страна на организаторите, ние се оттегляме от категорията, към която сме спонсори.

Желаем успех на всички.

Какво им е на условията?! Нещо съм изпуснал.Моля да ме осведомите! *thanks
526 литра

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi30.tinypic.com%2Fj0zlgl.jpg&hash=ae7ab03435ad73c6eca1b105b7531f3b048f7b50

niky

11.12.2008 09:48 #16 Last Edit: 11.12.2008 10:37 by niky
Цитат на: zoomaniak - 11.12.2008 08:51
Поради промяна в условията на конкурса от страна на организаторите, ние се оттегляме от категорията, към която сме спонсори.

Желаем успех на всички.

Това съобщение се остане дълго във форума. Нека всеки, който влезе, да може да прочете за фирмата и нейното отношение с клиентите.
Ако искате да останете 'приятно' изненадани, купувайте от Зooмагазин "Моя зона"
Награди в категория акваскейпинг ще има. Ще бъдат осигурени от екипа и лично от мен. Ще ги обявим с най-скоро време.


77

"аз ще дам награда награда за победителя в тази категория - да закупят стоки на стойност 100 лева от останалите спонсори на конкурса (без твоят магазин),които аз ще заплатя."
наградата остава :-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

Face

11.12.2008 16:53 #18 Last Edit: 11.12.2008 17:43 by Лора

Добре че си го оставил съобщението, та да може всеки да го прочете.   Само, че се чудя като организирате конкурс, не си уточнявате нещата предварително, кой е спонсор, кой какви награди ще искате да даде, какви ще се условията и т.н.? Явно не го правите понеже след като обявен конкурса награди и т.н. и всичко изглежда ОК, един от екипа на тоя форум ( 77 ), който се явява и един от организаторите на конкурса, почва да има претенции, не му харесвали наградите. Това е нормално, всеки си има собствени виждания, но не това е странното ами, че организатора допуска да се коментира награда на спонсора. То добре, че пак се задържат спонсори в тоя случай.
Чудя се, сега на мен като не ми хареса някоя награда да искам ли да се промени? :-D


barabata

Face,

Меко казано неуместен пост.
Отдавна нямаше конкурси във форума. Ние се радваме че има такъв конкурс. Този пропуск в организацията ще заздрави основата за следващите конкурси и не мисля че се е случило кой знае какво. В крайна сметка критикуваният от тебе член на форума сам е предложил и после потвърдил че лично ще осигури наградата за първото място.

Не виждам обаче ти какво си организирал и направил за да коментираш толкова критично. На какво основание са тези критики ?

Тези конкурси не са с награда 1000$ и т.н. , а са са със скромни предметни награди. Тука участието е повече на тема ентусиазъм , а не специално да купуваш разни растения, техника и т.н. и да се готвиш с голяма инвестиция за първото място.

Даже и аз се чудих дали да не участвам, въпреки абсолютния безпорядък в моя аквариум само и само да има по-голямо разнообразие от снимки на различни аквариуми, но съм сигурен че не бих се класирал.
Горчивината от лошото качество остава дълго след като сладостта от ниската цена е свършила.

Face

Както ти така и аз не организираме конкурса, но и двамата имаме право на мнение.  ;-)

Говорим принципно, след като има обявен конкурс и нещата със спонсорите са уточнение, не може, човек който е от екипа на тоя форума да си позволява волности и да почва да критикува спонсор, на даден конкурс, понеже на него не му харесвало. Това са недопустими неща, от която страна да го погледнеш. И след всички неща, организаторите да го раздават на много обидени и да се държат като ощипани моми  :-D :-D
Аз също се радвам, че ще има конкурс и ще видя какво са създали хората и съм сигурен, че ще видя много краси неща и ще им се порадвам. *DRINK*

п/с и ако имаш какво да покажеш участвай, ще е интересно  *THUMBS UP*

FHM

Важно е участието не класирането !

Raven

Цитат на: FHM - 11.12.2008 20:10
Важно е участието не класирането !

Точно така е- смисълът на този конкурс е да покажем аквариумите си,да ги обсъдим,да научим нещо ново и да развием нещата.
Не е важно толкова кой ще спечели и какво ще спечели- наградите са по скоро жест,никой няма да си направи нов аквариум или сет ъп на стария с наградата,но ще му остане хубав спомен надявам се.

Така че- участвайте,пускайте снимки,гласувайте ,обсъждайте и критикувайте- това е смисълът и на форума и на конкурса.
Има още един два дни- не се чудете ами пускайте снимки!

Отдавна не е имало конкурс ,но се надявам да възстановим традицията и точно за това ви призовавам за по масово участие.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

panchopan

Абе маани - нема угодия ...
Кога ще има конкурс та конкурс.
Голям зор за конкурс и сега неградите ви криви.


А стига ми тая награда
Да каже нявга народа
Умря сиромаха за правда
За правда и за свобода


Май се поамериканчихме прекалено много.
- Има си правила - не можете да използвате магия срещу граждани! - кресна търговецът.
Архиканцлерът Ридкъли щракна с пръсти и отвърна:
- Абе, аз винаги съм ги смятал по-скоро за общи напътствия...
А търговецът изквака и заподскача по улицата.

slayerp5

Така е сагласен, и без това живота стана прекалено тежък за да се карате за толкова незначителни неща нали идеята е да си правиме кафа от хобито с което се занимаваме а имено акваристиката.За това пускайте снимки  *DRINK* *bg*

botan

Цитат на: Raven - 11.12.2008 22:06
Точно така е- смисълът на този конкурс е да покажем аквариумите си,да ги обсъдим,да научим нещо ново и да развием нещата.
Не е важно толкова кой ще спечели и какво ще спечели- наградите са по скоро жест,никой няма да си направи нов аквариум или сет ъп на стария с наградата,но ще му остане хубав спомен надявам се.

Така че- участвайте,пускайте снимки,гласувайте ,обсъждайте и критикувайте- това е смисълът и на форума и на конкурса.
Има още един два дни- не се чудете ами пускайте снимки!

Отдавна не е имало конкурс ,но се надявам да възстановим традицията и точно за това ви призовавам за по масово участие.
Тука нещо си противоречат нещата... *mda* След като смисъла на този конкурс е да си покажем аквариумите, защо може само с по един да участваме?!
Аз примерно имам 3 биотопа, хубаво единия го споделих, ама какво - другите два духат супата...

Raven

Защото това все пак е конкурс -по презумпция е заложено състезателно начало в смисълът му.

Ако искаш да си покажеш всичко което имаш- има си галерия към форума за това.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

botan

Състезателното начало не се губи, ако покажеш няколко аквариума, а не само един.

basmachi

Цитат на: NO CARRIER
Оценките на всеки един гласоподавател ще бъдат обявени публично заедно с резултатите от гласуването.
За това мислете преди да дадете гласа си!

Те това как да го разбирам ?!?!
[smg align=left id=594][smg align=left id=595]


http://krevetki-vishni.narod.ru/

Лора

Разбираш го така. Твоите моите и на еди кой си оценките, ще се виждат от участниците в конкурса. Всеки, ще има възможност, да види, кой как е гласувал за неговия аквариум.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!