• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия.
 

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.

Main Menu

Спам

Започната от ReeT, 02.02.2010 16:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

NO CARRIER

Едно разказче в картинки от необятните руски пространства.

Ловим си, значи, ние риба, а отсреща нещо приближава...







Мяяяяууууу....  :-D



Извадихме котето от водата.



Стоплихме го, нахранихме го.



Хареса ни и го взехме с нас.





Такава, значи, история с щастлив край. :-)


Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

denbosch

Специален поздрав за всички от Е.ОН,които ни оставиха днес почти 12 часа без ток:



Когато се прибрах температурата при рибоците беше 18 градуса,а при скаридите 20-засега няма поражения,но...
На въпроса ми защо не сме предупредени за "профилактиката" ми отговориха ..."Ама как,пуснали сме обява в сайта на Е.ОН!" ?!?
=-O

Е,тук ми падна пердето и им казах следващия път освен на сайта си да я пуснат и на ***** си в *******,понеже има по-голяма вероятност на погледна там,отколкото в тъпия им сайт!

Изводът колеги е сутрин преди да си измиете очи,зъби и т.н.,преди кафето,чая,млякото и/или закуската първо посетете сайта на Е.ОН,ЕВН и ЧЕЗ,за да видите какво са ви намислили.После може да минете през сайтовете на ВиК , Виваком, Глобул, Мобилтел, МВР, МВнр, Гражданска защита и въобще всичката сволоч,за която се сетите,чак след това започнете със ежедневните си задължения!
:duvar:



NO CARRIER

http://bigpicture.ru/?p=93490 Малко есенно-актуално-зимни снимки.

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

NO CARRIER


Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

ico

Продължавам, да следя с интерес развитието на това заразно зло според някой колеги (черната брада от тук ), семето на което дявола пуснал като бацил в идеалните им системи и после инвазия... параноя... кошмари със страшни водорасли. С цел да успокоя съня им, пускам по някоя не толкова страшна снимка  ;-)
Расте си брадата, но не закача крехкото ново листо ...засега. Дебне момента да му отхапе сочния връх.  *dontknow*   *CRAZY*
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

nikolaytoshev

Много добре си я опитомил твоята Черна брада. На това му се вика дресьор. Направо може да почваш да я продаваш за декорация на напреднали акваристи, че младите не я гледат хубаво и все я уморяват.

ico

Утре ще ти донеса малко с ричията  ;-)
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

NO CARRIER

300 най-добри снимки според reWalls за тапет на монитора



300 лучших обоев для рабочего стола по версии сайта rewalls.com

Основным отличием сайта является то, что добавление обоев и их модерацию проводят сами пользователи, благодаря чему Вы получаете все самое новое и качественное.

Тематика: Разная
Формат: JPG
Количество картинок: 300

Разрешение:
1280х800 (7 штук)
1280х960 (3 штуки)
1280x1024 (15 штук)
1440x900 (1 штук)
1680x1050 (35 штук)
1920х1080 (25 штук)
1920х1200 (161 штук)
2560x1600 (40 штук)

http://rapidshare.com/files/430075402/reWalls.com_10-2010.rar

И в българско:
http://dox.bg/files/dw?a=d17d0433e0
(Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Четвъртък 25.11.10.)

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

NO CARRIER

Някой да познава Камен Павлов и неговия магазин Двата мопса? Някой да е получил спам от тях? Много мразя да ме спамят.  :-! :duvar:

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

MeTogu

Никой не е чувал за тях. :)
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

kapacitet

ЦитатНякой да познава Камен Павлов и неговия магазин Двата мопса? Някой да е получил спам от тях? Много мразя да ме спамят.

Аз получих също имейл от тях. Предполагам, че са събрали имейлите от профилите във форума. Все пак мисля, че е редно да попитат админите или членовете, но пък всеки си избира сам дали да му се вижда имейла или не.

MeTogu

И аз погледнах сега.Имам мейл.Но това не е проблем.В смисъл не е голям спам един мейл.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

NO CARRIER

Въпросът е принципен. Защото за кретенията почивен ден няма. Днес един, утре втори и накрая започваш да си мислиш - абе, след като съм импотентен ( колко виагра ми предлагат), а и след като ми е къса пишката (щото другите пък обещават увеличаването и), що да не взема да си купя един аквариум и да гледам рибки... А пък може да залитнеш и кученце да си купиш онлайн.  :duvar:

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

MeTogu

Има ли толкова лабилни тука?! :)
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

kapacitet

ЦитатИ аз погледнах сега.Имам мейл.Но това не е проблем.В смисъл не е голям спам един мейл.

Не е проблем, че съм получил един имейл, проблем е, че съм вече в поредната листа за спам. След като някой си е направил труда съвсем безотговорно да създаде такава листа, по същия безотговорен начин ще я предаде на следващия желаещ да рекламира. И така имейла ми попада в следващата още по голяма листа, а това струва много пари.
Нали така функционират нещата или греша.  :popcorn:

Similar topics (4)

20156

Отговори: 21
Прегледи: 10282

21895

Отговори: 36
Прегледи: 16038

1902

Отговори: 12
Прегледи: 8520

51624

Отговори: 12
Прегледи: 8398