• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия.
 

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!

Main Menu

Дайте идеи

Започната от vampireevil, 25.04.2008 14:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vampireevil


jimbeam0706

Каква идея и за какво
че нещо не разбирам  :duvar:
Няма невъзможни неща

vampireevil

Сега го декорирам
Растения?
Фон?
Оформление?

_777_

Всеки аквариум си е индивидуален.Направи го така, на теб да ти харесва. :-)

Gilgalath

Цитат на: vampireevil - 25.04.2008 14:29
20л 1мъжка и 3женски бети
http://www.vbox7.com/play:d132640a
http://www.vbox7.com/play:ca507f2e


Не мога да изкажа мнение защото съм много бос още в Акваристиката но ми правят впечатление две неща:

1-во Намали си помпата аквариума ти е доста малък имам чувството че бетите се мъчат да стоят на едно място те по принцип са по мързеливи риби. най добре си сложи флейтата с нея ще е по добре  :-)
2-ро направи си капак прочети инфото за бети ще видиш какво имам предвид

Успех  :-)
Оптимист до болка

http://www.rainbowfishbg.com/

Longanlon

Съветвам те да сложиш някакви плаващи растения - ричия е перфектно. Бетите си правят гнездо от въздушни мехурчета и там отглеждат ларвите си. Най-обичат да правят гнездото между плаващи растения.

don_misho

Мен ми се струва,че е много вероятно след време да останеш без женски бети,мъжкия ще стане агресивен,другия вариянт е гъсто да залесиш аквариума за да се скриват една от друга.Бетите в естествената си среда живеят в застояли плитки води и оризища,затова определено няма да се чувстват добре при това течение в аквариума ти,добре ще е да намериш начин да намалиш дебита на филтъра или да насочиш струята така че да не завихря толкова.

Similar topics (5)

47266

Отговори: 9
Прегледи: 9266

28905

Отговори: 5
Прегледи: 6163

14229

Отговори: 28
Прегледи: 17006

11322

Отговори: 17
Прегледи: 13907

54343

Отговори: 1
Прегледи: 5444