• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 12:15

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Профилът на cantiga

Започната от cantiga, 04.03.2011 18:58

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

jabeto

Супер неангажиращо аквариумче!И аз харесвам такива! *THUMBS UP*

mushroom

През 2021г. и на мен ми е интересно какво ли е станло с този аквариум... последните снимки са впечатляващи, а и паната с мъх много ме заитригуваха.
"We Do Not Inherit the Earth from Our Ancestors; We Borrow It from Our Children."

niky

Предполагам, че авторът няма да ти отговори, защото не е влизал от 8 месеца...Сега всички са във Фейса, форумите за аквариустика не са модерни явно...по мои наблюдения  :)  Иначе примерно аз съм член на няколко форума за корабомоделизъм - там хората продължават да показват и да споделят. И най-вече това остава, не е като във Фейса - утре го няма.
Затова да ти отговоря аз за паната с мъх - взимаш неръждаема мрежа, ама наистина неръждаема,че аз бях взел една за прозорци, дойчо пишеше че била пифектна за навън...за 1 месец стана страшно.  Та неръждаема мрежа, в някаква рамка...внимателно преплиташ мъха, без да се натрупва един върху друг...След месец два почва да покрива мрежата, накрая нищо не се вижда, плътна зелена стена...Само трябва да го подрязваш, за да пуска нови издънки ...При мен стоя една година май и ми омръзна...Рамката ми беше от малки алуминиеви профили, мрежата я бях захванал с неръждаеми винтчета и гайки...

mushroom

Да, да фейса. И аз бях там, ама ме изгониха, защото молих хората да пишат на що годе грамотен български. Аз им казвах, дето съм пълен неграмотник. Ама както и да е...
Това с паното звучи доста трудоемко, ще го оставя за някой път като ме цапне музата по главата ( - :
"We Do Not Inherit the Earth from Our Ancestors; We Borrow It from Our Children."

cantiga

Привет, ето ме и мен с отговор.  :-P

Не съм във Фейсбук, за мен форумите са много по-сериозни места за споделяне на хобито и разултатите по него.
Аквариумът преживя едно преместване в ново жилище и вървеше до преди половин година. Ставайки веднъж рано за работа нацапах в хола и трябваше да установя, че в аквата има само няколко литра вода, всичко беше на земята... та до там. За сега всичко е прибрано в килера...
За купата какво да кажа, интересно е да се наблюдава как се развива с времето, и на мен по някое време не ми се занимаваше повече и върнах всичко сред зеленкото навън.

Поздрави на всички и до скоро!  *privet*
Поздрав!
Светослав

niky

Жалко че си спрял с аквариумите, но да се надяваме в бъдеще пак да се върнеш към хобито. Аз пък никога не съм имал такива неприятни случки, а имам 3 аквариума, преди имах и 400 литров..Явно съм извадил късмет досега.

mushroom

Хехехе благодарим за виниманието и се надяваме да те засърбят ръцете скоро отново. ( - :
"We Do Not Inherit the Earth from Our Ancestors; We Borrow It from Our Children."

Similar topics (5)

23003

Започната от trupai


Публикации: 99
Прегледи: 36817

17877

Публикации: 77
Прегледи: 31712

48267

Започната от _Kirilov


Публикации: 93
Прегледи: 39204

37277

Публикации: 40
Прегледи: 11694

24891

Започната от don_misho


Публикации: 39
Прегледи: 16324