• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Дали не прекалих с рибките в 112 литра аквариум?

Започната от toto_vd, 06.07.2015 15:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

toto_vd

Здравейте колеги може ли малко помощ!Доста четох и мислех да не прекалявам с броя на рибките но!Мисля си че прекалих с рибките аквариума е AQUA EL 112 литра Размерите му са 80д/35ш/40в добре залесен с хубав корен и няколко камака!
Външен филтър JBL CristalProfi e 701
Рибите са : Повечето са пасажни и не са агресивни !
10 броя Клиновидна Резбора
10 броя Червен Неон
10 броя Родостомус
3 броя малки САЕ
3 броя малки все още Рамиреза
3 броя малки Анциструси
2 броя малки Коридорас
Имам вътрешното усещане, че прекалих, но се надявам да ми кажете друго :)

mario_gg

JBL-ла ще се справи с тея "пижули" не се притеснявай.

Lightning_boy

Цитат на: toto_vd - 06.07.2015 15:57
Здравейте колеги може ли малко помощ!Доста четох и мислех да не прекалявам с броя на рибките но!Мисля си че прекалих с рибките аквариума е AQUA EL 112 литра Размерите му са 80д/35ш/40в добре залесен с хубав корен и няколко камака!
Външен филтър JBL CristalProfi e 701
Рибите са : Повечето са пасажни и не са агресивни !
10 броя Клиновидна Резбора
10 броя Червен Неон
10 броя Родостомус
3 броя малки САЕ
3 броя малки все още Рамиреза
3 броя малки Анциструси
2 броя малки Коридорас
Имам вътрешното усещане, че прекалих, но се надявам да ми кажете друго :)

Добре, ще го кажа. УХАА !! Сериозно си се запасил с животинки. Чел си, разбрал си. С такова убеждение останах от поста ти. Пък и това "повечето", което ме навежда на мисълта, че все пак има агресивни. Прегледа ли добре, дали тези риби могат да съжителстват и в какви условия? Прекалено много ми се виждат за 100 литра коритце... че и по-малко от 100.
Вади си вода от новия кладенец, но не плюй в стария.

toto_vd

Мисля че само Рамирезите са по агресивни но са 3 малки и не закачат останалите рибки!Повече нямам намерения да пускам други рибки!

Caxapa

Aко всичко това е пуснато на веднъж си е сериозно изпитание....за рибите.

toto_vd

НЕ рибките ги пусках по 10 през близо седмица!Колеги искам да попитам ако сложа 5,6 скариди RedCerry ще пренаселя ли още повече аквариума или няма да навреди?И дали ще станат с времето повече скаридите,щото не ми се иска повече да стават!

danielm

Ще изчезнат за 1 ден, няма да пренаселят аквата.

VDO

Тези рибки не са много за този аквариум,малко си поизмешал видовете и ще се размиват пасажите,но като брой е ок.Скаридите ще виреят без проблем ,ако имаш повечко растения и мъх.Успех!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs22.postimg.org%2Fmac34rft9%2Fphotocat5.jpg&hash=360a4daf14830905da8b7981cd428ee276c00958

Similar topics (5)

59302

Публикации: 3
Прегледи: 3601

56315

Започната от hadjievvv


Публикации: 0
Прегледи: 2180

17923

Публикации: 73
Прегледи: 70326

60101

Публикации: 13
Прегледи: 1432