• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 12:42

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ipman

Един + за svetlio3390,хубави растения и бърза доставка *THUMBS UP*

zzzt1

Искам да благодаря много на колегата to6koto0209 за прекрасните растения, коректното му отношение и ценните съвети. Препоръчвам го на всички  *thanks   *THUMBS UP*

to6koto0209

Благодаря за хубавите думи Зарко.Радвам се,че сте доволни. *bg*

Virosss

Едно огромно благодаря на колегата beonedge.

Страхотно отношение, бърза и коректна реакция. Много доволен от охлювчетата които ми прати.. :D

Също така да благодаря и на zariio, отново много бърза реакция и от него съм страшно доволен...

smuggler

От мен един голям + за zariio ,изключително бърз,коректен и готов да помага със съвети.Евала на такива колеги *privet* *privet* *privet*

jabeto

Сърдечни благодарности на колегата aquario.Голям пич  *thanks

ipman

Един + за remedy,повече скариди от уговореното и бонус шепа мъх  *privet*





ivaka87

Давам + за buchkata,който ми изпрати разкошни растения за аквата,както и + за zariio за системата за въглероден диоксид. *privet*

grabnaka

Хайде и от мен два плюса:
+ за ramedy, много коректен и точен :)  *privet*
+ за zariio, бързо точно и коректно се разбрахме, скоро пак ще се прибягва до услугите му :)   *privet*

SDB

Много + за svetlio3390 както и предния път така и сега
рибките са супер доставката перфектна (никакви жертви)

iv_mish

+ за otli4nikat2
благодаря за нитратната смола и подаръка *THUMBS UP*

janitooo

Благодаря и по един плюс ( в хронологичен ред ) на:
+ Antuni - перфектен шкаф и аквариум, които издържат на лудите ми деца ( 2014 г.)
+ wwladoo - за анубиасите и тиломеланията (2014г.) - бърза реакция, живи и здрави
+ svetlio3390 - за хубавите растения, бърза реакция (2014г.)
+ zariio - за Profito - бърза реакция, най-накрая живнаха растенията (2015г.)
+ halifa - страхотен анциструс ми продаде човека, вече имам поколение (2015г.)
+ Димитър 744 - е тоя човек ме разби относно щедрост: обявата ми беше "Купувам", което значеше, че ще дам пари. Той ми предложи растението като подарък, обади ми се дали искам и друг вид и най-накрая получих и още един вид подарък. Бързо, добре опаковано и изглеждащи много добре (2015г.)
Съжалявам, че обхващам цяла година, но едва ли са се променили нещата от средата на 2014 до днес.

jabeto

Един голям + за колегата buchkata.Много коректен,а изпратените разтения са многократно по-голямо количество от поръчаното. *thanks

smuggler

Един огромен + за to6koto0209,от мен.Растенията са супер,и в огромно количество,коректно отношение,с удоволствие се работи с такива колеги *privet* *privet* *privet* *BRAVO*

azanzu

голямо благодарско на колегата ZARIIO свичко е мн.точно един голям + от мен и за напред бих работил с него