• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 12:20

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Малко и от мен :)

Започната от Nomad., 11.09.2013 20:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Nomad.


Peter_a

Браво! Добри снимки и много красиви рибки  :-) Рибата от първата снимка ми е малко странна, прилича ми на рамирези но окраската и е различна..
С времето слабия става силен, а силният свободен!

Nomad.

Благодаря, рибата уж се води синьо рамирези. :)  

MANDRIN

Браво колега! Само имам едно питане, няма ли да сложиш някакъв корен?

Nomad.

12.09.2013 18:30 #4 Last Edit: 12.09.2013 21:06 by Nomad.
Принципно аз имам корен, но аквариума не е от най-големите и гледам да няма много декорация! Основно за да има повече място за движение на рибите ! :)                                                                                                        Малкият ми " звяр " 1 sm !

Nomad.

Цитат на: Nomad. - 12.09.2013 18:30
Принципно аз имам корен, но аквариума не е от най-големите и гледам да няма много декорация! Основно за да има повече място за движение на рибите ! :)                                                                                                        Малкият ми " звяр " 1 sm !
нов дизайн !!!

MANDRIN

Браво  :-).
Имаме почти идентични риби :). Между другото, тия пангасии стават много големи. Да знаеш. Аз имам 2бр. които са над 20см. и са на повече от 10 години.

Nomad.

Знам :) качи и някоя друга снимка да ги видя! В колко литра ги отглеждаш ?
                                                                                     Поздрави                               

MANDRIN

Ето ги  :-), гледам ги в 150л (като не смятам загубата от грунда, растенията и т.н.).


Nomad.

Супер са ! Нямам търпение да видя и моите хайванчета толкова големи ! А за напред съм им замислил и по-голям гъол ! :)

MANDRIN

И аз така съм го замислил. В най-скоро време ми се иска да правя нещо от сорта на 350л.

Similar topics (5)

8012

Публикации: 5
Прегледи: 4325

13621

Публикации: 20
Прегледи: 18138

39111

Започната от cihlidibsl


Публикации: 3
Прегледи: 4008

30614

Публикации: 4
Прегледи: 3903

7275

Публикации: 3
Прегледи: 2506