• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 18:31

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Шоу с морски риби !

Започната от Коле99, 19.11.2011 19:53

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Коле99

Тони, мисля че охлювчетата са Tricolia Pulla – но нека Octopus да си каже тежката дума.

Това е продължението от вечерта... :-)

Aу, ау

Коле99

5. Внимание! Говорещия с акули - Владоооооо (WWLADOO) *privet*
Aу, ау

wwladoo

Какво  да кажа Коле една прекрасна вечер *YAHOO* *DRINK* с невероятни редки морски риби *privet* *thanks *thanks *thanks---това което си направил и правиш заслужава само адмирации............. *bg*А накрая върха беше,че акулката стана мой човек  и хапваше от ръката ми *YAHOO* *DRINK*,  а преди това калканчето излезе хитрец и измъкна сафридчето предварително.......Браво Коле за красотите--бях ги гледал всичките ти клипове, но на живо е още по разкошно  *privet* :-)  Момчета тръпката е невероятна,не бях хранил акула с ръка.....макар и малка хъса с който дърпа........ *THUMBS UP*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

изгубеният рай

Хищникът си е хищник...независимо от размера :-),явно това бебе се чувства по добре от предния екземпляр. *THUMBS UP*
END!!!

kamos

То и  размера на аквариума където е това бебче е доста по голям спрямо предходния :-)
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

изгубеният рай

END!!!

Коле99

Цитат на: wwladoo - 16.03.2013 17:09
А накрая върха беше,че акулката стана мой човек  и хапваше от ръката ми *YAHOO* *DRINK*,  а преди това калканчето излезе хитрец и измъкна сафридчето предварително......  Момчета тръпката е невероятна...
Вечерта беше незабравима и изпълнена с много емоции.
Ето и клипчето с калкана - 1:0 за калкана  *ROFL* *privet*
Aу, ау

wwladoo

Цитат на: Коле99 - 18.03.2013 21:35
Вечерта беше незабравима и изпълнена с много емоции.
Ето и клипчето с калкана - 1:0 за калкана  *ROFL* *privet*

Колееее,да ти имам номерата,те че ръцете ми са дълги дълги са--два метра човек съм,но бях се качил на върха на стълбата да стигна дъното,да го дразня калканчето, ама вие май искахте друго шоу,да дълдисам в аквариума....що не снима каква стойка бях направил да стигна дъното.А бе ще видим другият път дали ще е едно на нула за калкана,знаеш ли как обичам калкан с биричка ;-) *DRINK* :-D :-D
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Similar topics (2)

47508

Започната от zx9r


Публикации: 12
Прегледи: 13088

1767

Публикации: 13
Прегледи: 13369