• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 11:23

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Конкурс Коледа 2012 г - Класиране

Започната от NO CARRIER, 31.12.2012 12:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

met

Цитат на: NO CARRIER - 02.01.2013 15:14
Няма проблеми. Ще подам една молба в БТК и ще разберем кои са хората, нищо че са  динамичен ип адрес.

Това нищо няма да докаже... Имам да речем 500 приятели във фейсбук. Едно изречение и взимам 1-во място, примерно  :-D
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi8.photobucket.com%2Falbums%2Fa48%2Fh0stage%2F1231-1.jpg&hash=3ebdc6eba81d20551df15dac7fc17ea2d362a84a

terier4o

Цитат на: met - 02.01.2013 20:40
Това нищо няма да докаже... Имам да речем 500 приятели във фейсбук. Едно изречение и взимам 1-во място, примерно  :-D

   Те ботовете са се регистрирали ОКТОМВРИ месец това не е фейсбук работа..... тука има предварителна подготовка и умисъл ......  поне да им бяха хубави аквариумите
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs2.rimg.info%2F423f2c9436d6a9d376b4016d3211d9c2.gif&hash=38fb462888e63d5cd40cf419b5536d2abc534ec5

danielm

За да конспектирам резултатите от гласуването ....
а на бас, че 95% от членовете на форума и нито един дал 1ца или 2ка на тези акви не могат да направят 2те акви след мен и всичко да оцелее няколко месеца.

П.С.не забравяйте, че са 13 000 члена  :-D  
п.с. излъгах ... Аквадрийм може (а на него му дължа бира от последния бас)! осават 1-ците!

Aquadream

Цитат на: danielm - 02.01.2013 21:42
За да конспектирам резултатите от гласуването ....
а на бас, че 95% от членовете на форума и нито един дал 1ца или 2ка на тези акви не могат да направят 2те акви след мен и всичко да оцелее няколко месеца.

П.С.не забравяйте, че са 13 000 члена  :-D  
п.с. излъгах ... Аквадрийм може (а на него му дължа бира от последния бас)! осават 1-ците!
Отърваш кожата. Не пия бира ама ям шоколад. *ROFL*

danielm

Цитат на: Aquadream - 02.01.2013 22:13
Отърваш кожата. Не пия бира ама ям шоколад. *ROFL*
Когато кажеш! ...
Шоколада го загубих ... по случайност, ама този път май ще спечеля!

Nikola 1

 :buff: Оценките на някои от гласуващите "къртят". Фаворити са ми phalenopsis, Bobby_D и Ivan66661 или нещо такова. Мисля, че е редно участниците в конкурса да не дават оценки за своите конкуренти. По този начин резултатите не са реални. Също така е добре членове на форума които са регистрирани непосредствено преди конкурса/и и нямат конструктивни постове във форума, да нямат право да гласуват. Весела Нова година на всички!

miTko

Честито на победителите и успехи в хобито!  :-)
Разни мои АКВАРИУМИ 

dido 1

Явно се оказва, че аз съм единствения, който е получил 5-ца от k_panayotov и заявявам най отговорно, че незнам защо колегата така е преценил и така ме е оценил, не съм правил никакви оговорки или каквито и да било планове с който и да било, даже не съм и гласувал, просто си пуснах снимките в последния момент и толкоз.
Според мен е редно участниците в конкурса да не могат да гласуват, а би следвало други да ги оценяват, а пък който иска да дава 5-ци или 1-ци просто няма да си пуска снимките и да участва в конкурса.

Поздрави.
544л. Малави

hunter

Здравейте колеги, чак сега забелязах темата и бях потресен от това което прочетох. Постарах се да прочета всичко, искам да кажа че аквариумите които са на 1во и 2ро място ми бяха фаворити. Понеже не можах да преценя кой е по-добрия гласувах и за двата аквариума с най висока оценки. Честито на победителя.

Живко

Здравей БАЕ!

Отдавна не съм писал тук.
Влизам рядко, основно да пазарувам или да търся инфо за приятели, за да им пращам връзки към трудно откриваеми теми. След тази тема не се сдържам обаче.

Поздравления за прекрасният конкурс. *bg*
Стилът на БАЕ удря в земята всичко в интернет пространството.
В конкурса имаше всичко. Хубави и лоши аквариуми. Доброжелателни и отрицателни вотове. Нагаждане на класирането до резултати, приемливи за най-гласовитите потребители. Обвинения за измама към всеки, който евентуално може да има облага. Естествено разследването е след дъжд качулка и вече има нови виновни. Имаме си и над дузина страници коментари. Може би коментари не е точната дума :-(
Не мога да не отбележа, че въпреки целият цирк, тонът в темата не премина в грозни думи. Напротив, всички се държаха на ниво. За пореден път отбелязвам за себе си, че аквариста е културен и ерудиран човек.
Защо тогава в този форум все изкача по някой екшън?

За себе си съм намерил отговор отдавна. Не е виновен този който яде баницата, а този който му я дава.
Каза някой - "Оправете си къщичката". Други се изказаха в същият дух.
Не искам да ползвам по тежки думи. Ще кажа .... айде стегнете се бе!

Понеже все още виждам модераторският раздел, да помоля Коко да коригира този факт. Така или иначе там не се пише.

Никой не се е родил научен.

ancitrusa

Цитат на: Живко - 05.01.2013 08:31


Поздравления за прекрасният конкурс. *bg*
Стилът на БАЕ удря в земята всичко в интернет пространството.
В конкурса имаше всичко. Хубави и лоши аквариуми. Доброжелателни и отрицателни вотове. Нагаждане на класирането до резултати, приемливи за най-гласовитите потребители. Обвинения за измама към всеки, който евентуално може да има облага. Естествено разследването е след дъжд качулка и вече има нови виновни. Имаме си и над дузина страници коментари. Може би коментари не е точната дума :-(
Не мога да не отбележа, че въпреки целият цирк, тонът в темата не премина в грозни думи. Напротив, всички се държаха на ниво. За пореден път отбелязвам за себе си, че аквариста е културен и ерудиран човек.
Защо тогава в този форум все изкача по някой екшън?

+1

Асен Евгениев

Цитат на: Живко - 05.01.2013 08:31
Нагаждане на класирането до резултати, приемливи за най-гласовитите потребители.
Така ли стана накрая? :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

danielm

Цитат на: akapulko - 05.01.2013 09:53
Така ли стана накрая? :-)

Аз май на победителя не му чух гласа ... само едно "благодаря" имаше някъде!

Peza

Ако махането на гласовете на близо 50 акаунта, гласували с 5 за един и същи аквариум, с 1,2 и много редки случаи 3 за останалите, регистрирали се в една и съща минута на един и същи ден  е НАГАЖДАНЕ .... без коментар, с другото съм съгласен.
Апропо на мен ми е интересно и с нетърпение очаквам какво ще покаже справката/разследването което тече относно тези акаунти.
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!

Асен Евгениев

Живко се шегува бе, не се впрягайте. *DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!