• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 14:09

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Конкурс Коледа 2012 г - Класиране

Започната от NO CARRIER, 31.12.2012 12:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

borislav

Цитат на: ivan66661 - 31.12.2012 14:43
Не знам за каква подготовка става въпрос.Не съм отговорен за оценките на тези 10 човека и нямам нищо общо с тях!За пръв път участвам в конкурс и през цялото време нагласата ми беше че ще съм на някое от последните места.Когато видях класирането бях повече от изненадан,но някои коментари ме изненадаха още повече.Искам да кажа ,че не съм мамил и не съм манипулирал гласове!!! Нека модераторите да направят каквото сметнат за добре. :-)
За малко щях да ти повярвам,ако не видях как си гласувал самият ти или не си и отговорен и за собственото си мнение!? И защо за някой друг случайно не са гласували подставени лица(акаунти)? Ако не коригирате нещата ще се наложи порочна практика и догодина ще стане трагично. Коко махнал си най-фрапиращите случай от само 1 на всички и 5 на ivan6661 ,но има и поне още толкова позамаскирани с тук-таме накоя 2-ка .
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

banderas738

Цитат на: Иван Петров - 31.12.2012 14:43
Не го знам какъв е но според няма място в класацията още повече  на трето място. Ако знаех нямаше да му дам такава оценка... шанс...

1+

Асен Евгениев

Всеки път едно и също. Затова тази година НЕ съм гласувал. Не виждам смисъл да си губя времето
да разучавам аквариумите и да ги сравнявам един с друг, за да дам обективна оценка, а накрая
разни знайни и незнайни "колеги" да опорочат вота. Ако се промени нещо, догодина може и да
гласувам.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

rollon

Най-добре е да има жури и то от доказани хора както в самия форум,така и извън него.Тук доста от потребителите се познавате,има такива със страхотни аквариуми,дори професионалисти,знаещи всичко за подредбата на един аквариум и за съвместимост на риби и т.н. така че....

terier4o

Жури - това е решението на проблема. Както и да се гласува когато гласуват хора които участват и такива, които не разбират изобщо от акваристика  резултата няма да е обективен. В категорията, която аз участвам работата е ясна .... ЦИГАНИЯ  до ШИЯ.
Но в Биотопните е още по-трагично положението, и то е продиктувано от НЕЗНАНИЕ - Акитака трябваше да е на 1во място..... те са го запратили...... .
Прави се едно жури 4ма от уважаваните членове на форума, ( журито остава АНОНИМНО единия от журито да е Модератор с право на 2 гласа ) тогава да видим .... как ще се правят манипулации. На края на конкурса се обявява журито  заедно с оценките .... аз си мисля, че така ще е най-обективно гласуването .  
И е крайно време да не се допускат аквариуми със нагреватели и тръби на снимките.

Весели празници на всички колеги  *DRINK* , довечера уискито да се лее като вода и мацките да са по бански или без ....  :-D

Сега видях, че колегата ме е изпреварил, но наистина само ''ДИКТАТУРА'' на нас ДЕМОКРАЦИЯ ни е много
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs2.rimg.info%2F423f2c9436d6a9d376b4016d3211d9c2.gif&hash=38fb462888e63d5cd40cf419b5536d2abc534ec5

Bobby_D

Цитат на: Иван Петров - 31.12.2012 14:43
Не го знам какъв е но според няма място в класацията още повече  на трето място. Ако знаех нямаше да му дам такава оценка... шанс...
Цитат на: banderas738 - 31.12.2012 14:54
1+

За първи и последен път пускам аквариума си за конкурс.Завистта на повечето потребители тук е на почетно място.Да, Коко наистина получих наказание преди конкурса,но мисля че ти писах по ISQ-то че не съм сигурен дали ще си пусна аквариума за конкурса и въпреки наказанието ми преди конкурса го пуснах и не се надявах на нищо!Какво общо има наказанието ми преди конкурса с гласуването в конкурса?Според регламента на конкурса тук,явно се дава право на участника да гласува и дава оценки според неговото виждане за завършена визия на аквариум.В някой сайтове участници допуснати в конкурси нямат право на гласуване.Тук определено има и ако това продължава естествено,че ще бъдат манипулирани оценките на повечето участници и след конкурсите ще има писания и оплаквания дори и от армейския поп.
Към никого нямам нищо против.За няма и две години достигнах ниво,за което повечето потребители са се старали с години!
Относно писането по мой адрес,нека ми бъде разсяснено с какво съм нарушил правилата на БАЕ във форума,за да ми се иска БАНА?!?
Успех за следващите конкурси,колеги.

ivan66661

Тези поставени лица не знам кой ги измисли защото със сигурност не съм аз. Участвах в конкурса ,за да видя на какво ниво е аквариумът ми и да видя какво мислят и другите за него.В този случай не знам как да докажа ,че нямам нищо общо с тези "поставени лица".

S_mo

Цитат на: ivan66661 - 31.12.2012 14:43
Не знам за каква подготовка става въпрос.Не съм отговорен за оценките на тези 10 човека и нямам нищо общо с тях!За пръв път участвам в конкурс и през цялото време нагласата ми беше че ще съм на някое от последните места.Когато видях класирането бях повече от изненадан,но някои коментари ме изненадаха още повече.Искам да кажа ,че не съм мамил и не съм манипулирал гласове!!! Нека модераторите да направят каквото сметнат за добре. :-)
Скрий се  ;-) Каква е тази логика? Понеже моя аквариум не е най-хубавия от завист ще дам 1 или 2 на участниците с най-добрите аквариуми. Гледам и mnogozull е оценявал така. Ника му подсказва *JOKINGLY*

Весело прекарване!!!

dgwrite

Най-вероятно защото и двамата сте набухали единици на всичките си колеги. Изобщо се чудя на всички сложили единици в оценката на даден аквариум, а има и такива които се мислят за капацитети :duvar:

zariio

Цитат на: ivan66661 - 31.12.2012 15:12
Тези поставени лица не знам кой ги измисли защото със сигурност не съм аз. Участвах в конкурса ,за да видя на какво ниво е аквариумът ми и да видя какво мислят и другите за него.В този случай не знам как да докажа ,че нямам нищо общо с тези "поставени лица".

А това че си поставил 1 на всички останали участници вярно ли е?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

easternalien

Цитат на: akapulko - 31.12.2012 14:59
Всеки път едно и също. Затова тази година НЕ съм гласувал. Не виждам смисъл да си губя времето
да разучавам аквариумите и да ги сравнявам един с друг, за да дам обективна оценка, а накрая
разни знайни и незнайни "колеги" да опорочат вота. Ако се промени нещо, догодина може и да
гласувам.
+1
1:1 с моето мнение, и също по тези причини не съм и участвал

Bozhkov

Цитат на: terier4o - 31.12.2012 15:07
Жури - това е решението на проблема. Както и да се гласува когато гласуват хора които участват и такива, които не разбират изобщо от акваристика  резултата няма да е обективен. В категорията, която аз участвам работата е ясна .... ЦИГАНИЯ  до ШИЯ.
Но в Биотопните е още по-трагично положението, и то е продиктувано от НЕЗНАНИЕ - Акитака трябваше да е на 1во място..... те са го запратили...... .
Прави се едно жури 4ма от уважаваните членове на форума, ( журито остава АНОНИМНО единия от журито да е Модератор с право на 2 гласа ) тогава да видим .... как ще се правят манипулации. На края на конкурса се обявява журито  заедно с оценките .... аз си мисля, че така ще е най-обективно гласуването .  
И е крайно време да не се допускат аквариуми със нагреватели и тръби на снимките.

Весели празници на всички колеги  *DRINK* , довечера уискито да се лее като вода и мацките да са по бански или без ....  :-D

Сега видях, че колегата ме е изпреварил, но наистина само ''ДИКТАТУРА'' на нас ДЕМОКРАЦИЯ ни е много


Колега участието е по желание, не е задължително.
За техниката, да не го съобразихме всички. ОК
Аз друго не мога да разбера. Хора като теб, с такъв авторитет как не им е неудобно да кандидатстват с една и съща снимка навсякъде. Като ще е един и същи, поне направи нови снимки.

http://ibac.eu/listr.php?id=46&contest=2

За следващия конкурс, ще съм без техника. Надявам се ти поне да си с нова снимка.

И дано това да не помрачи празника. Весело изкарване от мен на всички.  *DRINK*

borislav

ivan66661 ,достатъчно опорочи Коледния конкурс.Вместо хората да се амбицират и да участват, след като виждат показаните аквариуми, ефекта е точно обратен . Вземи се в ръце и сам се оттегли от участие! Не винаги целта оправдава средствата!
Снимки на аквариумите :                                                          
https://picasaweb.google.com/100568025807081987532/qzfXwC?authuser=0&feat=directlink

dafil

Все пак ,на мен ми се стопля сърцето като видя,че потребител с такъв АКВАРИУМ ми е сложил единица!
На такъв как да му се сърдиш-всеки има право да няма вкус *ROFL* *ROFL* *ROFL*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi568.photobucket.com%2Falbums%2Fss124%2Fdafill%2F2605000000_zps4cadfcd8.jpg&hash=c9602607dd8729d5e916cc434dac71a266aaff0c

hristoj

Предлагам на следващия конкурс да има жури от 20 човека(най-опитните и знаещи),за да няма такива спорове за нагласени гласове и да няма сърдити..   :-)