• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 22:41

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Колеги, искам да ви покажа едно магазинче в Германия , Вислох

Започната от HEPOH, 22.01.2012 11:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

HEPOH

Намерих го случайно. Намира се в дълбоката провинция. С население около 20 хил. човека.

















Търся мъжки Воален Анц. Албинос

easternalien

Супер е  *YAHOO*
Май не съм виждал подобен в 3 милионна София  :-D

Nazgh0ul

Колеги,какви са рибките от предпоследната снимка  *dontknow* ?Ако някой знае да сподели.

Mirobg

Това ако е в дълбоката провинция,какво остава в Столицата ...
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

HEPOH

Най-близкия по-голям град е Хайделберг на 20 км


Търся мъжки Воален Анц. Албинос

cantiga

Мда, тук положението е друго. Аз живея в стохиляден град до Нюрнберг и при мен има 3 големи вериги с подобен отдел за акваристика- 2 ОБИ и 1 Денер, плюс малък магазин за морска акваристика.
Поздрав!
Светослав

Nikiengi


HEPOH

Търся мъжки Воален Анц. Албинос

DerWallfahrer

Здравейте,
НЕРОН,на много хубаво магазинче си попаднал, изглежда чистичко и спретнато и най-важното добре заредено.
Мога да потвърдя казаното ( и показаното) от колегите по- горе за  качеството на немските  магазини. Живея в град с около 130 000 жители, в който акваристиката не е особено на почит, главно заради наистина ужасната вода, която тече от крановете, но все пак има три сравнително добре заредени зоомагазина. На 15-тина км от града е разположена и база с 60 сладководни и 40 соленоводни аквариума + 100 000л система за кои и златни рибки. Излишно е да споменавам за разнообразието на водни обитатели- от аровани и сладководни скатове до редки корали и кои по 80 см. Всичко е мн хубаво, само пари да има човек.  *JOKINGLY*

P.S. cantiga, доколкото знам в Нюрнберг се намира и един от 13-те търговци на дребно за Германия, които предлагат гамата продукти на  ADA.
Поздрави! 
Краси Иванов  *DRINK*

Buhoff

Егати магазинчето!  :-D Тука в населено място с толкова жители няма хранителен магазин толкова голям. :duvar:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi40.tinypic.com%2F4lge4o.jpg&hash=5660dd52dccd55421c84b73c312185f9a730a154

didoman

Останаха ми очите  =-O . Това е най - добрия магазин, който съм виждал въобще  :-)
Един от бедните студенти :)

MeTogu

Всичко хубаво,ама тея аквариуми с оранжевите грундове ,много излагат магазина.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Асен Евгениев

Това е впечатляващо. Тук го няма и в големите градове.

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

cantiga

Да, Wallfahrer, Krüger-Aquaristik Nürnberg. А за базата- ще ме разведеш  :-D
Снимката с растителния асортимент и мен ме грабна, явно скоро са зареждали.
Поздрав!
Светослав

HEPOH

Незнам кога зареждат, но докато бях вътре 3ма продавачи ги направиха разногледи  :-).  Най-интересното е, че всичко тук (гориво,храна и пр.) номинално е по-скъпо от България, но реално е 4-5 пъти по-евтино. Много ме е яд  :karamse:. Дори и 2 месеца съм тук термометъра не е паднал под 5 градуса
Търся мъжки Воален Анц. Албинос

Similar topics (1)

56152

Публикации: 4
Прегледи: 4643