• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 14:32

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

YAROSHKH

Цитат на: gurata - 13.10.2009 14:12
[sub]абе тапак такъв , писна ми от теб . този другия ник е на брат ми , не се подвизавам с два ника . болиме да не казвам кое за твоите рапечатки .кои е некоректен незнам се ми е тая какво си мислиш ти. пак че си ме блокирал още повече.;   ти си единствения които може да се оплаче от мен ..купувал цам  от доста други колеги само ти си не доволен ,мога да ти кажа и защо....цяла седмица трябваше да ти се моля за някаква миризлива палатка ,апак да ти кажа чесно това не ми е работа изобщо ... аиде продаваи си палатката сас здраве и престани да сереш простотии господин грмотния [/sub]

Ако още веднъж напишеш нещо подобно в този форум,  повече няма да бъдеш част от него!

Имам предложение за въпросният Господин Неграмотен (какво да си кривим душата - личи си отвсякъде, че хич не познава граматиката).
Подобно отношение се лекува само с подобно. Нека някой да му запали аквариума , или с каквото хоби се занимава , с болести ! Като наказание!    *CRAZY* Иначе, всичко си остава само на думи ...  :-P
150 литра - 80x38x50 (ДхШхВ)
2 Стъклени сома
6 - син неон
1 - Птеригоплихт (дано съм го написал правилно)
1 - САЕ
3 - Зелено Лабео
2 - Златна рибка
ХХ - Red Chery
1 - Трихогастер - неизвестен

basmachi

Аз пък имам друго предложение.
Да вземете да затворите раздел "битпазар", че нещо зеха се ОакВат отношенията У форумот!
В случая за мен некоректни са и двамата -продавача и и въпросния "приятел".ГУРАТА в случая каква отговорност носи??Единия недава да се гледа стоката преди да се плати  =-O (предполагам не си я селвал за 20 лева),ама е сигурен ,че  е перфектна като за втора ръка.Другия го кара на пазарлъци (нещо нормално дори за стока в магазин) и отказва при пусната пратка.
Къде е ГУРАТА в тоя роман ????Аз ще ви кажа къде :) .Ми мераклията за палатка не е регнат у форума и него нема как да го наплУем ,дайте да плюем ГУРАТА .Аз пък бих оплюл продавача .Щом не му се занимава с такси  за куриери ,да пуска обяви с етикет "само за СОФИЯ" или на поляната с надпис"ПРОДАВА СЕ" ,щото балъците свършиха и всеки иска да види какво плаща, старата мушама ли е в пакета или палатка!Ко невервате питайте rakim http://aquariumbg.com/forum/index.php/topic,20578.msg221032.html#msg221032 !
[smg align=left id=594][smg align=left id=595]


http://krevetki-vishni.narod.ru/

jodeci

Цитат на: basmachi - 13.10.2009 18:06
Аз пък имам друго предложение.
Да вземете да затворите раздел "битпазар", че нещо зеха се ОакВат отношенията У форумот!
В случая за мен некоректни са и двамата -продавача и и въпросния "приятел".ГУРАТА в случая каква отговорност носи??Единия недава да се гледа стоката преди да се плати  =-O (предполагам не си я селвал за 20 лева),ама е сигурен ,че  е перфектна като за втора ръка.Другия го кара на пазарлъци (нещо нормално дори за стока в магазин) и отказва при пусната пратка.
Къде е ГУРАТА в тоя роман ????Аз ще ви кажа къде :) .Ми мераклията за палатка не е регнат у форума и него нема как да го наплУем ,дайте да плюем ГУРАТА .Аз пък бих оплюл продавача .Щом не му се занимава с такси  за куриери ,да пуска обяви с етикет "само за СОФИЯ" или на поляната с надпис"ПРОДАВА СЕ" ,щото балъците свършиха и всеки иска да види какво плаща, старата мушама ли е в пакета или палатка!Ко невервате питайте rakim http://aquariumbg.com/forum/index.php/topic,20578.msg221032.html#msg221032 !

Ако трябва да съм безпристрастен ( а мога и да не съм, 'щото имах допирни точки с Гурата), то вината си е във въпросният младеж.
Гурата, поел си два ангажимента. Пред този, който продава и пред познатият ти, който ще купува. Да си бе "донаправил връзката" докрай. То на нас, мъжете едната честна дума ни остана.
Мисли преди да направиш нещо такова следващия път. Както казват старите хора - Който си слага задните части между двама, 'дето си ги мерят, не го очаква нищо добро (меко казано).  *DRINK*
Колкото до идеята да се закрие раздела купувам/продавам - няма никакъв смисъл. Пак ще го има, само че на лични съобщения и изгорелите от некоректни "колеги" ще са в пъти повече.
                                                                                                      Поздрави!
План За Вечерта:
1. Да си успокоя нервите.
2. Да поговоря със жената.
3. Да си успокоя нервите...

Raven

Надявам се че случаят е изяснен и няма какво повече да се дискутира.
...............................................................................

За битпазара- ще помислим, и аз много не го харесвам, но поради разни съображения го пуснахме.
Първо за фотоапарати и аксесоари, после за стоки косвено свързани с акваристиката, и така се завъртя...

Пазарът за акваристични стоки не мисля че е добра идея да се закрие, напротив- много ценен раздел си е.
Всеки си е купувал ефтинки неща или си е продавал излишъците на нормални цени, мисля че за там няма забележки.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

kuvert

Цитат на: basmachi - 13.10.2009 18:06
Аз пък имам друго предложение.
Да вземете да затворите раздел "битпазар", че нещо зеха се ОакВат отношенията У форумот!
В случая за мен некоректни са и двамата -продавача и и въпросния "приятел".ГУРАТА в случая каква отговорност носи??Единия недава да се гледа стоката преди да се плати  =-O (предполагам не си я селвал за 20 лева),ама е сигурен ,че  е перфектна като за втора ръка.Другия го кара на пазарлъци (нещо нормално дори за стока в магазин) и отказва при пусната пратка.
Къде е ГУРАТА в тоя роман ????Аз ще ви кажа къде :) .Ми мераклията за палатка не е регнат у форума и него нема как да го наплУем ,дайте да плюем ГУРАТА .Аз пък бих оплюл продавача .Щом не му се занимава с такси  за куриери ,да пуска обяви с етикет "само за СОФИЯ" или на поляната с надпис"ПРОДАВА СЕ" ,щото балъците свършиха и всеки иска да види какво плаща, старата мушама ли е в пакета или палатка!Ко невервате питайте rakim http://aquariumbg.com/forum/index.php/topic,20578.msg221032.html#msg221032 !
Ma некой хора си държат на името и е под достойнството им да мамят и да слагат мушами у калъфа.
Наричат се хора с чест.

Пламката

Цитат на: kuvert - 13.10.2009 21:41
Ma некой хора си държат на името и е под достойнството им да мамят и да слагат мушами у калъфа.
Наричат се хора с чест.




*thanks *THUMBS UP*

А относно gurata нямам думи,мислех че тук сме за да обменяме опит и информация,с цел да сме полезни един на друг....
Има ли желание има и начин :)

basmachi

Цитат на: kuvert - 13.10.2009 21:41
Ma некой хора си държат на името и е под достойнството им да мамят и да слагат мушами у калъфа.
Наричат се хора с чест.

Когато Аз требе да давам пари за нещо доставено с куриер,ме интересува вдинствено дали това което требе да платя ,е наистина въпросното нещо!За имена и достойнство пари недавам ;-) .

Цитат на: kuvert - 13.10.2009 00:23
Ами няма да я разказвам.
Ще я копирам дословно:
« Sent to: kuvert -: 05.10.2009г 14:02ч »
--------------------------------------------------------------------------------
imam interes iskam samo da te pomolq da proverish kolko 6te e dostavkata do kazanlyk

Re: (Без заглавие)
« Sent to: gurata -: 05.10.2009г 16:04ч » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
http://econt.com/page.php?page=tariff_parcel
От тази таблица излиза,че ще е към 10-11 лева.

Re: (Без заглавие)
« Sent to: kuvert -: 05.10.2009г 18:06ч »
« You have forwarded or responded to this message. » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
palatkata e za moi kolega pokazah mu snimkite i q haresa .............nqkolko dena nqma da sme v balgariq 6te se vyrnem v chetvyrtak prez noshta ,,, znachi ako iskash prati q v chetvyrtak za da moje v petak da otidem da q vzemem ....uslovieto e samo edno   da q pusnish s taq opciq da mojem da q vidim predi da q platim po ekont .....ako te ustroiva zapazvai q i q prashtai v 4etvyrtak ..  стефан гюров .гр казанлък  кв васил левски 24 тел. 0890481***  до поискаване до скоро

Re: (Без заглавие)
« Sent to: gurata -: 05.10.2009г 19:07ч » Цитат Отговор Премахни   

--------------------------------------------------------------------------------
Не,не ме устройва.Това не е панталон или яке,да го сгънеш два пъти и да го навреш в плика!
Колчета,въжета,платнища,палатка.....Не мога да си представя как ще я разхвърляте в офиса на ЕКОНТ,като не Ви хареса -ще и намерите някой и друг кусур(щото все пак не е нова-избеляла,има някое петно по нея)и кой ще я сгъне,за да я върнат както съм я изпратил???Че и ще си платя куриерската услуга в двете посоки!!!
Потърсете на друго място.Не ме устройва условието.
Ако е боклук-нямаше да пускам обява.



Всеки държащ на реномето си търговец ,включва тази опция без да пита ,така показва на клиента, че няма притеснения относно  стоката която продава ( из повечето автофоруми ).
Ако на мен ми напишеш такъв отговор ,директно съм те отсвирил.Строго си притеснен да не се набуташ с 25 лева ,обаче мяташ огън и жупел ,че  човека се  притеснява да даде на сляпо доста повече?!!?!?Земи се в ръце ,живееш в 21 век в България ,око да види ръка да пипне ,другото е като свободата и Санчо ,щот салама си го бива.


Цитат на: Пламката - 13.10.2009 22:10


*thanks *THUMBS UP*

А относно gurata нямам думи,мислех че тук сме за да обменяме опит и информация,с цел да сме полезни един на друг....
Това за спама ли го написа или ......??
Веднага ви давам полезно инфо:
Винаги искайте опция да се отвори пратката преди да се плати!За ваше добро е!!!
[smg align=left id=594][smg align=left id=595]


http://krevetki-vishni.narod.ru/

raiko

basmachi, нелогични са твоите обвинения към продавача- kuvert. Той в прав текст е поставил условието, че не иска да се отваря палатката при куриерите, с опцията да се върне(друг е въпроса дали това ти харесва на теб или на някой друг). С това условие купувача- gurata, се съгласява и впоследствие, след като изпращането е било осъществено, се отмята от думата си.  Едва ли са нужни повече коментари, всички разбираме кой е изял   л_ _ _ _ _ а.

bigbeer

Куверт е в правото си, а доказателствата му железни. Гурата и братята му не за пръв път допускат грешки тук. А Райко е обобщил нещата само в четири изречения, и е прав 100%. Басмачи, не виждам какъв е твоят проблем, та да се наемаш да защитаваш братята или тризнаците, освен ако не си ти третият брат. Или може би си техният адвокат? Погледнато отстрани, нямаш никакви шансове да ги защитиш. Единственото което постигаш за сега е възмущението и на други хора към твоите абсолютно нелогични фантасмагории които пишеш по тази тема. Сигурен съм, че администраторите и модераторите утре ще преценят и вземат правилните решения... всъщност, решението е само едно. Ама нека да го изчакаме до утре.

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

gurata

нямам какво да добавя повече.виновен сам , но не зависи всичко от мен . извиних се на колегата .пак оттам нататака немога да направя нищо повече

kuvert

Културният човек би приел извиненията.Приемам ги.Остава личното ми отношение по случая,което тук не обсъждам повече.
А въпросната палатка си има нов собственик,който цял ден и се кефи!

basmachi

@ raiko
Не обвинявам ,показвам му слабите места :) .Да не забравя ,че от потвърждаването до отказа според самия продавач са минали точно 35 минути.
@  bigbeer
Бира прочети пак "железните доказателства" ,наблегни на второто съобщение на Гурата.Райко явно също не е прочел "железните доказателства" и е прав на 50% (2 и 4 изречение ).Проблема ми Бира е ,че съм искрено възмУтен от отношението ви към "женския полов орган" и псилютно безмисления целящ унижение и написан неправилно съвет за курсове по Български език.Въпросния орган и братята му ,нито ги познавам ,нито съм контактувал с тях и определено не съм адвокат.Погледнато от моя страна, хич не ми пука дали някой ще се възмути на това което пиша,а на възмутените ще кажа:
Четете ,ама не м/у редовете и мислете !
ПП.Иначе ти си ми любимия словоблудец у форумот *BRAVO* .Бас фащам ,че с теб може да спорим до утре сутрин и се ще сме прави  *privet* :-D  .
ППП.@ kuvert културните хора приемат извинения и самите те се извиняват за нецензурната си лексика ,макар и прикрита.Ясно ми е че си бил ядосан ,но като се замислиш да продаваш каквото и да е през човек на трето лице вероятноста да стане гаф е (както в случая) е голяма.Нищо лично към теб.
[smg align=left id=594][smg align=left id=595]


http://krevetki-vishni.narod.ru/

raiko

basmachi, много добре съм прочел второто съобщение на gurata, но след него следва четвъртото съобщение, което гласи:       "prashtai q ...6te q vzeme bez da q gleda navi se.dano neska ospeesh da q pusnesh " От което става ясно , че приема условията на продавача. Няма логика да дълбаеш по въпроса щом хората вече са се разбрали кой крив, кой прав.

basmachi

В което се казва ,че третото лице се е навило и ще я вземе .Има логика да ровя ,утре може и мен да ме наплюете просто ей така ако комшията откаже няква пратка  :duvar: .
[smg align=left id=594][smg align=left id=595]


http://krevetki-vishni.narod.ru/