• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Участник №2 - Boby_ : Снимки на аквариумни обитатели

Започната от Igi, 13.05.2005 21:01

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

ZealoT

да си кажа чесно страхотни са... покрай Боби яко сам се запалил по цихлидите.... и са яко чета...
толкава сам пристрастен че ако можех щях да гласувам със 7 :lol:  :lol:  :lol:
2 Hard 4 You

niky

Това хонджи, просто нямам думи.
А на живо е още по красиво.
Да не говорим, че синьото ми е слабост.

От мен 6 за снимките и за рибите!

FLEXX

красота... макар че не ми харесват тези риби (цихлидите). Красота...
жалко че няма повече от 6 както казаха....
От мен 6 с две ръце и два крака :)

niki033

ОТЛИЧЕН 6
             Баво!Такива като теб трябват на съвременната акваристика!
                         :bravo  :bravo  :bravo  :bg  :bow

STIKS

Отлични малавийци!
Моите също растат и хубавеят.

AQUASAUR

Boby_, нама да те четкам, ще кажа само:
Който си го може...си го може  :!:
Професионални снимки на качествени риби в едър план...на който виждаш всичко... :P
Не знам за мен... :wink: , но ако ти и този път не си в челната 3-ка на онзи цихлиден контест...Няма Бог и правда... :!:  :D

От мене 6 !

Boby_

Цитат на: "AQUASAUR"
Не знам за мен... :wink: , но ако ти и този път не си в челната 3-ка на онзи цихлиден контест...Няма Бог и правда... :!:  :D
Ами какво да ти кажа, засега върви нелошо, няколко пъти се надигна и над 7 средната оценка, но тъкмо да се закрепи, вземе, че се появи някой да прасне една единичка и пак падна надолу.  :lol: Това е положението с тия конкурси.  :lol:

etg

ЦитатАми какво да ти кажа, засега върви нелошо, няколко пъти се надигна и над 7 средната оценка, но тъкмо да се закрепи, вземе, че се появи някой да прасне една единичка и пак падна надолу.  Това е положението с тия конкурси.
Но за сметка на това в профила на 'хонджито' в сайта 1-вата снимка е твоя  :bg  :bravo  :bravo
А и AQUASAUR си трае , той пък жъне успехи на руския фронт.
http://www.american.cichlids.ru/nerest/nerest005.php
:bow  :bow  :bg

zoomaniak

Да продаваш е изкуство, отговорност - всичко останало е Хаос, който се опитвам да овладея... във всеки работен ден.

spaisman

не знам кои са теа дето са писали двойки но явно е от злоба или са слепи и не могат да напипат нищо та затова са писали 2 :evil:  от мен 6 по теа снимки човек може реално да види как изглеждат рибите  :bravo и имам един въпрос:Може ли подобни снимки да се пъхнат към основната темата за рибите  :?:

Boby_

Благодаря на всички за добрите думи!  :lol:

Цитат на: "spaisman"не знам кои са теа дето са писали двойки но явно е от злоба или са слепи и не могат да напипат нищо та затова са писали 2 :evil:  от мен 6 по теа снимки човек може реално да види как изглеждат рибите  :bravo и имам един въпрос:Може ли подобни снимки да се пъхнат към основната темата за рибите  :?:
Не ми е съвсем ясно какво имаш предвид - коя е основната тема за рибите и как точно да се пъхнат снимите там. Но по принцип няма пречка всяка снимка, която е в нета, да се пусне в дадена тема. Ако се опиташ да ми обясниш какво по-конкретно искаш да направиш, може и да ти помогна повече.
:wink:

Мариа

Нищо лично но немога да ти дам повече от 4.

Жоро


dido


abaro

http://picasaweb.google.com/adbaro/ACacatuoides
http://picasaweb.google.com/adbaro/AViejita
[smg id=241 type=link align=left width=88][smg id=285 type=full align=left]