• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 23:30

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Участник №13 - Nemo : Снимки на аквариумни обитатели

Започната от Igi, 28.05.2005 11:41

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dido

Цитат на: "raven"според мен никои участник не заслужава двойка дори и само заради това че участва.
от близо 400 члена по малко от 40 пуснаха снимки.

а аз знам за хубави холандски аквариуми които не участват,сигурно защото мислят че няма да вземат първа награда ,обаче тя не е задължителна.

Мда. Аз доста се колебаех дали да участвам - аквариума ми няма вид. Ама нали е за идеята - каквото такова. Все пак има достатъчно снимки във всяка една категория и това е добре. Браво на всички които са се престрашили и са пуснали снимки.



6 за Nemo - и браво на stanko за точните думи. Евала на момчето, че се е захванало с такова красиво хоби.

Nemo

Благодаря на всички за милите думи :oops:  :oops:  :oops:
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

Жоро

Мен не ме с срам да си призная,че и сега от време на време ми се налага да използувам буркани.
6

Nemo

Цитат на: "stanko"яд ме е на себеси че писах 5 ако можех да се коригирам бих ти писал 6 по ред причини
1 Захващаш се с развъдна деиност
2 младост и скромен бюджет
3 всичко това иска време (на твоита възраст съученицитети правят сума простотии)

stanko , не мисли че и за простотии нямам време  :wink:  :lol:  :lol:  :lol:
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

77

кефиш ме :D никой освен теб не показа цяла ферма :D оценката ми е 5 :D но да поправя грешката на станко ще гласувам с едно отгоре :wink:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

DSS


AQUASAUR

Наско, много ми се ще, някой от синовете ми да имаха твоя хъс и мерак за акваристика...  :wink:
Само тоя дето и хабер си няма от отглеждане на Бети,може да ръси подобни критики... :roll:
Първите два мъжкара са ти великолепни... :P
Ако си изкарал поколение от тях...с удоволствие бих си купил Български "Сребристи Полумесеци" в тази ефектна разцветка...
Но да не се отплесвам... :oops:
Съгласен съм със Станко, Ники, 77 - и гласувам с две ръце: ОТЛИЧЕН !

jkk

можеш и повече!!! дерзай човече и не се сърди  :wink:
350 л Малави, 120 л растителен

jkk

Всъщност вече съжалявам че ти писах двойка защото номинацията всъщност е за аквариумни обитатели , а не за самите условия в които живеят. Рибките не са лоши :!:
350 л Малави, 120 л растителен