• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 14:46

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Малко снимки на моите Сомове, Алгояди, Змиорки...

Започната от AQUASAUR, 05.02.2007 02:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Desmoria

В този форум има много опитни акваристи, които на драго сърце биха помогнали и дали съвет... Съветът е безплатен, а какво ще направите с него, е това което му придава стойност.

AQUASAUR

Ето го и мъжкарчето в целия му блясък:


AQUASAUR

Произхода на този "Аквазавър" наистина датира от Джурасик ерата... 8-)
Ха да видим, от предложените макро фрагменти, дали някой ще го разпознае кой е?  :-P




Nikiengi

Прилича ми на Анциструс, макар и не обикновен, защото на снимката с окото има някакви надлъжни ленти. ;-)

AQUASAUR

Е, Господа и Дами Акваристи...не очаквах,че тази гатанка ще Ви затрудни чак толкова... :-P
А бях и почти сигурен,че доста от Вас са имали този "Аквазавър" в аквариумите си!?

Panaque Nigrolineatus-Royal Pleco





Ето и още няколко характерни макро фрагменти на това уникално създание:








Между другото, тези, които са абонирани за популярното американско аква-списание Tropical Fish Hobbyist
могат да видят публикувани някои от тези снимки в настоящия му ноемврийски брой в специалната статия, посветена на този вид Плекоси!  8-)

anasarka

КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

AQUASAUR

Малко ъпдейт с това прекрасно Гоби:

Peacock goby-Tateurndina ocellicauda


Saint

Евала , може и да се повтарям , но снимките са уникални, не само като качество , човек трябва да има и усет ,а тука усета много си личи !  *BRAVO*
НАЙ-ЛОШО Е КОГАТО БЯГАШ САМ  И СТИГНЕШ ВТОРИ !
http://www.funinlife.net/web%20p

AQUASAUR

На този последния хубостник май не му трябва специална маска за Хелоуин...


AQUASAUR

Може би най-интересното при този вид Гобита(Попчета) е това, че женската не е значително по-безцветна а почти се доближава по колоритност до окраската на мъжкия:






AQUASAUR


Lightning_boy

С такива добитъци от последният пост, няма човек на планетата, който да успее да ме накара да бръкна в аквариума  :-D =-O :-| *MODERATOR*
Вади си вода от новия кладенец, но не плюй в стария.

metcheto

"Ако можех да им разкажа какво видях в теб, никой нямаше да ми повярва...Ще си кажат - мечтател ! Ако знаеха какво видях в теб, цял живот биха искали да мечтаят....."

AQUASAUR


Similar topics (5)

7195

Публикации: 0
Прегледи: 1959

29191

Започната от ivo007


Публикации: 5
Прегледи: 3641

14280

Публикации: 44
Прегледи: 26147

6096

Започната от zariio


Публикации: 7
Прегледи: 3604

9108

Започната от don_misho


Публикации: 19
Прегледи: 12074