• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 13:20

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

billy_shumen

14.03.2011 21:09 #15 Last Edit: 15.03.2011 10:52 by billy_shumen
Аз искам да благодаря на колегата Bicho 1976, който ми подари  солиден букет от растения като ми спести куриерски разходи!!Колегата отиде и ми ги изпрати по автобус.Искам да ти кажа едно голямо  Благодаря!!!Някой ден ще ти върна жеста!!!! *privet* *privet* *BRAVO* *BRAVO* *DRINK*

Caxapa

Водорсли или растения?????

MeTogu

Растения колега,сигурен съм че нямат водорасли дори. :)
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

billy_shumen

Растения, Растения малко съм се пообъркал!!!! :-D

reaskol

Който иска хубави бети да търси nbetta. За втори път получавам повече от очакваното  *THUMBS UP*

pepa

Благодаря на multisam за хубавите растения  *thanks-  спаси ми малките рибки с тях. И за подаръците - благодаря! Може да му имате доверие  *THUMBS UP*

don_misho

Благодарности искам да отправя на няколко колеги от форума.На първо място специални благодарности на Деси (Divane) за чудното растение, което ми изпрати и за жеста който направи!

Благодаря на buchkata за Стаурожина който купих от него,в перфектно състояние!

Както и на AquaGo ,хората работят много коректно и се отзоваха и реагираха веднага на търсеният от мен стъклен дифузер,който работи перфектно дори с мая и захар.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg682.imageshack.us%2Fimg682%2F460%2F40101892.th.jpg&hash=84ed4e38032181efb8f0a30ceb594125dba6ea32

kamos

Благодарности за Iek :-)
Перфектен както винаги
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

MeTogu

Ееее чакай и аз да похваля някого.Gorgo_Armano,bicho1976,methy,exorsist,Danyel ама май има и доста други ама ако взема да изброявам ще стане понеделник.Добавям само Мишокалкана и Aquadream.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Giorgio_Armano

Благодаря за това,оценявам го  *thanks MeTogu
същото бих казал и за теб  за колегата Hanuman2000 и за още много други.
Дай боже всички да сме точни и коректни спрямо друг.
     *DRINK*
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

bicho1976

Цитат на: Giorgio_Armano - 03.04.2011 21:18
MeTogu...същото бих казал и за теб ..
+1
Като няма кой друг да ни похвали,поне ни е да го направим. :-D

MeTogu

Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

grazo

Голям + за колегата Georgio_Armano  много ми помогна с направата на един стелаж за аквариум , даже не че ми помогна ами той ми го направи . Много съм му благодарен .  *thanks *thanks *thanks

totishish

04.04.2011 19:54 #28 Last Edit: 18.04.2011 21:30 by totishish
Здравейте колеги. Искам да изкажа голяма благодарност на колегата Nikiengi  който беше така добър да се отзове дори и без да съм търсил,молил и т.н за растения. Сега аквариума ми изглежда съвсем различно като нов

вече има смисъл за СО2. Мола нека всички колеги които имат излишни (водорасли,риби,техника) и др. да се отзовават.
Отново Благодаря на Nikiengi  
Само дето това са растения а не водорасли. Водораслите са лошите в аквариума а растенията са красиви и добри!

ZzZaPyr

Благодарности  на buchkata за перфектните растения и за бонуса :)