• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.06.2024 18:04

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

един въпрос за артемия

Започната от grek, 27.11.2010 00:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

grek

Цитат на: MeTogu - 29.11.2010 23:05
1/10 от СЕРА артемия ми звучи малко.Я кажи колко са скаларките?
мисля че са около 100 може и повече да са ,а количеството което сложих е по малко от половината да се аерира и дръпнах много малко ,но като го сипах ми се видя твърде много  *DRINK*

MeTogu

Не разбрах много количествата - оказаха се половината,малко,много.Както и да е.
Сега ако не е късно вече можеш да не точиш всичката артемия а да оставиш 2/3 да се аерира и да източиш след 8-12 часа още 1/3 и след това остатъка.Така ще можеш с едно люпило артемия да храниш няколко дни малките рибки.Не трябва да се притесняваш за артемията,така я разреждаш и ще живее.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

grek

Цитат на: MeTogu - 30.11.2010 09:56
Не разбрах много количествата - оказаха се половината,малко,много.Както и да е.
Сега ако не е късно вече можеш да не точиш всичката артемия а да оставиш 2/3 да се аерира и да източиш след 8-12 часа още 1/3 и след това остатъка.Така ще можеш с едно люпило артемия да храниш няколко дни малките рибки.Не трябва да се притесняваш за артемията,така я разреждаш и ще живее.
колега и аз  не мога да разбера колко точно  съм сложил ,но както и да е изяли са я  *DRINK* благодаря  ,така ще  направя  :-)
: 30.11.2010г 14:02ч
колеги а само с артемия ли да ги храня докато пораснат , мога ли  да им давам и жълтък и други храни , и ако мога какви  *thanks *bg*

Bolta

Цитат на: grek - 30.11.2010 14:53
колеги а само с артемия ли да ги храня докато пораснат , мога ли  да им давам и жълтък и други храни , и ако мога какви  *thanks *bg*
Няма смисъл да даваш жълтък . Храни само с артемия , доста по-бързо дръпват от нея . Ако все пак нямаш възможност да храниш само с артемия , другият вариант е "сера микрон" , по-добре е от жълтъка.
ПП: Темата ти не е за лавче , а за раздел "храна" . Помоли модератор да я премести .

grek

Ако модераторите сметнат за добре да я преместят в съответния раздел
                              благодаря

Similar topics (5)

40975

Публикации: 9
Прегледи: 6064

34576

Започната от mir4o111


Публикации: 11
Прегледи: 6793

18269

Публикации: 16
Прегледи: 14604

8419

Публикации: 4
Прегледи: 3698

878

Публикации: 26
Прегледи: 12652