• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.06.2026 04:55

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Софийската вода - параметри ...

Започната от ivopopov, 24.04.2006 21:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Асен Евгениев

В Самоков NO2 = 0 /водата е същата, която отива в яз. Искър и от там в софииските чешми/.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Alexfield

То пък оставаше да има и нитрити във водата  *CRAZY*
Това би означавало, че азотният цикъл на яз. Искър не работи  :-D
Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

Similar topics (5)

10058

Публикации: 5
Прегледи: 7547

7292

Публикации: 5
Прегледи: 8710

3431

Започната от POWERPUFF


Публикации: 19
Прегледи: 23264

1982

Публикации: 4
Прегледи: 7572

55034

Публикации: 0
Прегледи: 10808