• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 22:30

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Воден плъх се появи.

Започната от Bundy, 26.04.2009 09:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

peugeot_fan

Аз жертви на риби в езерото си нямам, смоци бол имаше по-камъните на езерото, явно не си хапваха рибки , дори и не се упитваха а и таралеци всяка вечер си имахме из градината и те не помагат , да имам аз и биологични живот нашата градина  *CRAZY* .
Не случайно от древни времена ЛЪВЪТ е бил символ на сила и мощ. След тигъра този хищник е най-едрия представител на семейство КОТКИ.---- PEUGEOT forever !

Caxapa

Пълзящите гадини са се придържали към езерцето с цел водопой.Инак не биха отказали някое рибе да им попадне в менюто.Смока не е от тези които се хранят основно с рибета. което означава сваляне на напрежението от "непоканени" обитатели на езерното пространство. *YAHOO*

peugeot_fan

Абре не знам , ама докато се занимавах с езерото тая седмица и гледам от  водопадчето винаги пият пчели и кви ли не птички идват от там да пият, явно знаят от де излиза чиста водата  :-D .
Не случайно от древни времена ЛЪВЪТ е бил символ на сила и мощ. След тигъра този хищник е най-едрия представител на семейство КОТКИ.---- PEUGEOT forever !