• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 05:09

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Още някои от моите Лабиринтови Рибки...

Започната от AQUASAUR, 23.03.2009 21:23

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Nikiengi

За снимките си прав, снимки на такива хубави леери нямам, но виж двойката ми е страхотна цветове, поведение - супер са! Но след твоите снимки просто ме е срам да пусна някоя от телефона, а с техника като твоята не разполагам. Страхотни снимки. А нещо като календар за нова година мислил ли си да правиш с твои снимки - с удоволствие бих си купил!
*THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP*

mejdupraznika


wwladoo

Цитат на: Nikiengi - 18.06.2011 17:13
За снимките си прав, снимки на такива хубави леери нямам, но виж двойката ми е страхотна цветове, поведение - супер са! Но след твоите снимки просто ме е срам да пусна някоя от телефона, а с техника като твоята не разполагам. Страхотни снимки. А нещо като календар за нова година мислил ли си да правиш с твои снимки - с удоволствие бих си купил!
*THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP*
*BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*----Не знам за календар колега,но му пускам ,,мухата,,като идея на Христо, ако се поразрови из архивите си и направи един каталог със снимки във вид на печатно издание-на аквариумни рибки, а и аквариумни обитатели изобщо просто...........
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Асен Евгениев

Цитат на: Nikiengi - 18.06.2011 17:13
А нещо като календар за нова година мислил ли си да правиш с твои снимки - с удоволствие бих си купил!
Календари не знам да прави, но може да го питаш да използваш негови снимки и да си
поръчаш в някое фото, аз си правя такива със снимки на хлапетата. Няма да е с
комерсиална цел и не вярвам да ти откаже. *DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Nikiengi

Цитат на: akapulko - 19.06.2011 08:37
Календари не знам да прави, но може да го питаш да използваш негови снимки и да си
поръчаш в някое фото, аз си правя такива със снимки на хлапетата. Няма да е с
комерсиална цел и не вярвам да ти откаже. *DRINK*
Вярно бе, чудна идея и ще опитам! Благодаря!
*thanks

didoman

Уникални снимки - също и като рибите. Чак започвам да се отказвам да си продавам Трихогастера.  :-)
Един от бедните студенти :)

AQUASAUR

Ето още една моя снимка публикувана  като сприид на 2 страници в последния октомврийски брой на Тропикал Фиш Хобистс:

Trichogaster trichopterus gold


а ето от тук можете да я изтеглите в по-голяма/десктоп резолюция:
http://www.tfhmagazine.com/images/SPREAD_T1012_1920.jpg

AQUASAUR

И ноемврийския брой на Тропикал Фиш Хобистс не се размина без две от моите снимки...
Едната от тях е на моя син Красавец-Макропод:


Similar topics (5)

33600

Публикации: 34
Прегледи: 41206

3645

Публикации: 36
Прегледи: 15172

14421

Публикации: 38
Прегледи: 32009

30666

Започната от hahooto


Публикации: 3
Прегледи: 3508

25924

Публикации: 8
Прегледи: 12221