• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 11:20

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Снимки на закупени дискуси(НЕ собствено произведени)

Започната от diskusi233, 11.06.2012 20:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

wwladoo

Малък,малък колко да е малък-някъде 8-9см. като гледам тялото и окраската!!Хубава риба  :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Дискус


wwladoo

Да де без опашката,рибката си личи,че е хубава!!! :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

diskusi233

Прилагам снимки на дискуси на един мои приятел които се сдоби с тях преди 2-3 месеца това което забилязах е,че не са дохранени гледат се в 100 литров аквариум с секви други риби аз му казвам да не гледа сякакви ама тои не.

Пускам снимки на единия дискус ако може да ми кажете къкъв вид е на мин ми приличат на курипера но незнам бях с него при закупуването на рибите извинявам се предварително за качеството на снимките правени са с телефон.




Искам да подчертая,че рибето което съм снимал е 5-6см не е много голямо но започва да се оцветява а този мои приятел ги храни с витаминозна признавам пак,че дискусите неса дохранени.
http://www.planetinverts.com/Red%20Cherry%20Shrimp.html

Mirobg

 Добре си пасват Дискусите със Златните...
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

diskusi233

Цитат на: Mirobg - 26.06.2012 19:01
Добре си пасват Дискусите със Златните...

Повярваи ми има още много видове риби в този малък за тях аквариум направо рибена чорба е,но аз не това питам.
http://www.planetinverts.com/Red%20Cherry%20Shrimp.html

rakim

Да,направо е страхотна комбинация дискуси и златни :-D Може да се сложат и малко бети,барбуси и гупи.
540л Южна Америка

mejdupraznika

Какво е това ? Защо се качват такива снимки ?
А до това каква разновидност е , според мен  тюркоазче някакво.

Дискус

Аз си мисля ,че е някакъв червен тюркоаз. Обаче окото му е 1/5 от главата.

diskusi233

Цитат на: mejdupraznika - 26.06.2012 20:29
Какво е това ? Защо се качват такива снимки ?
А до това каква разновидност е , според мен  тюркоазче някакво.

Пак казвам дискуса не е мои и се гледа много мизерно с много други видове риби като:гупи,молинези,хелери,хокеики,скалари,неонки,тетри,разбори,сомчета много към(20) сякакви риби както казах по-горе.

Само не разбирам колегата mejdupraznika на въпроса Какво е това ? Защо се качват такива снимки ?
на въпроса ще отговоря с това е дискус и снимки се качват за да разбера вида му незнам какво имаш напредвид нали темата е закупени дискуси не собствено произведени.Цвета в момента на дискуса е кафяв а това за окото се вижда отдалече но просто даденият дискус няма къде да се развива с толкова много риби малък аквариум и какви ли не още причини.
http://www.planetinverts.com/Red%20Cherry%20Shrimp.html

Дискус

OK де но публикувай снимки на по-свестни риби. Дай сега да качваме всякакви ******* които са директно за камерата на фризера. Няма никакъв смисъл.

grigor nakov

Според вас ще стане ли хубаво това рибе? -сан мера на 4 мес.

diskusi233

Ще стане спокоино няма да не стане с добра храна и чести смени на водата ще стане,но времето ще покаже късмет с дискуса за 4месеца според мен е в добро състояние нека и другите колеги да изкажат мнение.
http://www.planetinverts.com/Red%20Cherry%20Shrimp.html

rakim

diiskusi233 знам че темата е твоя ,но ти от колко време отглеждаш и се занимаваш с дискуси?
540л Южна Америка

Marinela

:-)

Similar topics (5)

5971

Публикации: 9
Прегледи: 5146

38437

Публикации: 3
Прегледи: 5713

2692

Публикации: 23
Прегледи: 11965

13025

Публикации: 1
Прегледи: 3375