• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
08.05.2024 02:59

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

ред чери

Започната от Mirobg, 04.02.2012 13:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

evgeni200

За дефектите и на мен ми е интересно :-)
Ето и от мен един дребосък:

danielm

под дефекти визирам прекъсванията по окраската по тялото и ... краката. Стигнем ли до краката, знаи смемого напред.
цвета май ти е по-добър ... но плтността не е.
черито обаче е съчеание от двете, затова ще раменяме!

evgeni200

На снимката е дребосък около 1 см.Бабите са като твойте плътно червени.

Mirobg

М да времето ще покаже. Да ти кажа почти всяко поколение става с по-наситен цвят от предното. Като се сетя какви бяха като ги взех от Мишо.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

danielm

ако поколението е читаво ... мъжкита са много малко.
ако женските варират с клас, то мъжките явно с по няколко. Но при добър мъжки ефекта е по-силен.
Аз имам бебче като на Миро. Ако е мъжко - всички други заминавт.

P.S. черито е като "звук и светлина" в Търново.
едното без другото не става.
аз затова изхвърлям 90% ит поколението.

evgeni200

Колега би ли пуснал снимки на хубава женска и мъжки съответно?

danielm

аз много хубави все още нямам.
Просто имам по-хубави от масово продаваните.
НО скоро .... се надява.
: 13.02.2012г 20:08ч
Изчакйте да сменим с  Mirobg по някоя ...

Mirobg

Да си кажа и аз в началото хвърлях по някоя побледа бройка,но от извесно време спрях тази практика,защото забелязах,че обикновенно наситените женски носят по-голям брой яйца от бледите които рядко имат поколение. Мъжките явно харесват повече наситените.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

danielm

ама наситени женски не харесват червените мъжки  ...
явно им личи, че са селектирани  ... слаби, инпотентни, болнави ... и т.н.
: 13.02.2012г 20:08ч
аз изхвърлих бледите мъжки и за пръв път имам поколение, което се роди червеникаво ... розово ... пепел от рози или там нещо си!

Mirobg

Важното е да ти радва окото,пък сиви,червени или розови ...

П.С. И гейовете са хора :D
: 13.02.2012г 20:08ч
Важното е да ти радва окото,пък сиви,червени или розови ...

П.С. И гейовете са хора :D
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

danielm

ами аз затова ще махам рибите ...
нито ме кефят, нито ми се занимава вече!
минавам само на скариди

Mirobg

Вярно е това,че в скаридите има особен чар. Голяма краста са. Много успокояват. Особено след работа разстоварват качествено психиката.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

evgeni200

Аз затова ли не мога да си харесам риби?
Бих се радвал на две снимки може и линкове на "еталонни" черита.

sailender

А тук мога ли да пусна снимчица на една моя мутация :)

Асен Евгениев

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Similar topics (1)

24160

Публикации: 9
Прегледи: 6923