• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 13:40

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Първи опит за нещо по-красиво ! :-)

Започната от Smurfff, 20.06.2012 18:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

boxter07

важното е като си погледнеш аквариума да ти радва окото! *THUMBS UP*

Sellena

На мен ми харесва ама дали няма начин да забиеш помпичката зад някое растение, че да я прикрие? Камъните са много яки макар и големички.

Smurfff

Цитат на: Sellena - 04.08.2012 09:15
На мен ми харесва ама дали няма начин да забиеш помпичката зад някое растение, че да я прикрие? Камъните са много яки макар и големички.
Ще поработя по въпроса с закриването на филтъра

dalgia

Колега сложи филтъра във задния ляв ъгъл зад валиснерията вероятно ще се показва само флеитата.При мен е така ,даже може да пуснеш и валиснерия да закриеш и гъбата.

Mirobg

 Хубав варовик си си намерил.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Smurfff

Цитат на: dalgia - 05.08.2012 17:23
Колега сложи филтъра във задния ляв ъгъл зад валиснерията вероятно ще се показва само флеитата.При мен е така ,даже може да пуснеш и валиснерия да закриеш и гъбата.
Добра идея в близките часове това ще направя :-)
: 06.08.2012г 11:11ч
Цитат на: Mirobg - 05.08.2012 18:47
Хубав варовик си си намерил.
Благодаря :-)

JaG

Камъните ти са супер! Можеш ли да споделиш откъде са?
Malawi - 270l
Labidochromis Hongi
Pseudotropheus Saulosi
Pseudotropheus Elongatus Mpanga
Pseudotropheus Williamsi North
Metriaclima Estherae OB Zebra
Ancistrus

Българският форум за уеб хостинг

S_mo

След 15 дена, но аз си купих такива камъни от Румянцево просто като минавах през там за София видях къща пълна с камъни и спрях. За 30см камък ми взеха 1лев :-) а за малко по широкичкия 2лева :-). Имат един малък недостатък, много бързо се появат алги по тях. Препоръчвам и камъни от Баумакс или Баухаус, ефтини, красиви. Но ги обработете както трябва!

Similar topics (5)

8253

Публикации: 11
Прегледи: 5512

8226

Започната от cardin


Публикации: 13
Прегледи: 6695

49090

Започната от Mahdi313


Публикации: 5
Прегледи: 3510

11950

Започната от DOMMEIN


Публикации: 9
Прегледи: 6150

3530

Публикации: 19
Прегледи: 9418