• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
06.05.2024 23:10

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

new fotos

Започната от }|{opukc, 15.04.2007 19:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

}|{opukc


vcholeva

Здрасти, аз като любител на дискусите много ти харесах аквариума. Рибите са много хубави.
Искам да те питам колко  е голям аквариума, защото моя е 200л. в него гледам пет дискуса и все си мисля, че съм го препълнила. Учудвам се на съжителството им със скалариите. Моят  личен опит беше неуспешен.

mejdupraznika

Мойте дискуси също са с 3 скалариики и много добре се сприятеляват само дето скаларииките им трябва малко бои много ядат  *MODERATOR*

}|{opukc

200 за 5 - 7 е ммммм поносимо, но не повече. При мен в 280 са 10 дискуса и 2 скаларий и едвам контролирам положението, натъпкан е но параметрите на водата са в норма. Скаларийте и дискусите са расли заедно и нямам проблеми.

}|{opukc

само дето скаларииките им трябва малко бой
[/quote]

И при мене ядат бой от мъжкия.

mejdupraznika

Искам да те попитам някакви работки на сера слагал ли си в водата че е толкова бистра? или пък от светлината? *thanks

chaykov

браво ! чудесни снимки !
Англиски форум : питаш нещо и ти отговарят. Руски форум : питаш нещо и в замяна също те питат нещо.
Български форум : питаш нещо и всички се впускат да ти обясняват колко си тъп!



https://s1.postimg.org/43tluyw8fj/aqua.jpg[/url]

}|{opukc

17.04.2007 00:32 #7 Last Edit: 17.04.2007 00:34 by }|{opukc
Цитат на: mejdupraznika - 16.04.2007 20:19
Искам да те попитам някакви работки на сера слагал ли си в водата че е толкова бистра? или пък от светлината? *thanks
На Sera слагам само Florena 1-2 пъти в месеца, водата не е толкова бистра просто така изглежда.
: 17.04.2007г 00:12ч
Цитат на: chaykov - 16.04.2007 21:31
браво ! чудесни снимки !

благодaрение на discus

mejdupraznika

да не флуудим много ама последен въпрос сера флорена е тва за корените на растенията ?  *offtopic

Trobata

Това е тор за растенията има я и течна и на хапчета, които се слагат в корените на растенията.

Peter_a

  Супер снимки
С времето слабия става силен, а силният свободен!