• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 09:44

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Барбусчета и други аквариумни хубавинки-всякакви

Започната от tishomura, 23.10.2010 23:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

FHM

Много готини нигрофасциатуси дано и мойте да станат толко черни . Снимката на скалариата кърти как се е опулила   *THUMBS UP*

defilers

Ех тоя лотоус как е цъфнал красиво. Моя горкоя кога ли ще цъфне така ... Завидях ти благородно :-)  Колко е висок аквариума където е цъфнал, ако не е тайна ?

tishomura

Здравейте,Лотуса е "мой",но не е у нас :) дадох на вуйчо ми да си гледа и той нещо красиво в аквариума,и след 6 месеца взе,че цъфна... :-|.Аз от 3 години ги развъждам и до сега не ми е цъфтял при мен.Аквариумът е доста висок,може би 60 см височина,но не по-малко от 50см.Той за разлика от мен е пуснал да растат всички листа до горе,а аз все ги кастря за да не хвърлят сянка на останалите растения.Явно от това ще да е тайната на добрият цъфтеж.Иначе нито тор ползва,нито co2.Оставил е всичко на самоиздръжка,и силна храна на рибите.Даже осветлението е само с 2 пури по 36 вата.Мистерията на живота е таква..де го цепиш де се пука...да му е жив и здрав. *DRINK*
АЗ ква я мислех...Тя ква стана!!! :)   Напорист Фото Ентусиаст.

tishomura


източихме аквариума,

изместихме риби,и растения,почистихме листата от охлювените яйца,

посипахме новият грунд,и поставихме подпочвената торчица

върнахме риби,и растения обратно -попроменихме обстановката,и дизайна,

изчакахме денонощие,и готово-пълна промяна
АЗ ква я мислех...Тя ква стана!!! :)   Напорист Фото Ентусиаст.

Similar topics (5)

8390

Публикации: 78
Прегледи: 26160

7195

Публикации: 0
Прегледи: 1964

6283

Публикации: 0
Прегледи: 2178

36893

Публикации: 1
Прегледи: 3967

54825

Публикации: 5
Прегледи: 5172