• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 08:45

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Как се храним ! Видео.

Започната от Caxapa, 28.08.2009 18:57

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Caxapa

 Тук няма обноски и салфетки.Всеки гледа да докопа парче от тортата .  icon_axe  %)

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.imageshack.us%2Fthumbnail.png&hash=af855e255d94cc011fa1f1faa65adeede397c692

sliven

Сахара,ти си готин пич,ще ме разбереш!Някои трудно се докопват до тортата гледам!Можеш да пускаш храна на различни места(не провокирай сблъсъци)за да се нахранят спокойно Анциструсите.Можеш да спираш помпата за 10-15м.докато се хранят.Имаш болна Молинезия в левия аквариум,гаранция няма да изкара до Коледа.Извади я .Оправяй си леглото,преди да снимаш,ПОНЕ! Нали Виена,това,онова!Не се сърди!Ако излекуваш,Молито с хлътналият корем,ще почерпя!Че и се търка вече в растенията. 8-)
Едно е да искаш,Второ е да можеш,а пък,Трето и Четвърто е да го направиш-"Мъжки времена"от Николай Хайтов

Raven

Е не ми стигнаха нервите просто да го чакам това да се накунка и да тръгне ]:->

Тоя imageshack е страхотна летва,защо не ползвате ютуб не разбирам...
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Caxapa

29.08.2009 10:10 #3 Last Edit: 29.08.2009 10:13 by Caxapa
Цитат на: sliven - 28.08.2009 20:18
Сахара,ти си готин пич,ще ме разбереш!Някои трудно се докопват до тортата гледам!Можеш да пускаш храна на различни места(не провокирай сблъсъци)за да се нахранят спокойно Анциструсите.Можеш да спираш помпата за 10-15м.докато се хранят.Имаш болна Молинезия в левия аквариум,гаранция няма да изкара до Коледа.Извади я .Оправяй си леглото,преди да снимаш,ПОНЕ! Нали Виена,това,онова!Не се сърди!Ако излекуваш,Молито с хлътналият корем,ще почерпя!Че и се търка вече в растенията. 8-)
От няколко дена ме е налегнал някакъв грип  и "пазя кревата" . Та забежката ми до аквите (поне тези) беше нелегална. Жената в другата стая нещо шеташе и нямаше как да се направя на невидим да снимам и тях  другите. Относно молинезията е в такова положение след раждане от миналата неделя или понеделник. Бях нощни смени и не съм усетил кога. Едно съм спасил от дребосъците. Като чистих филтъра , беше се завряло вътре. Относно храненето  ,не храня така народонаселението!  Храня първо гупи,хелери и молинезии с Тетра Мин - люспи а сомчетата с таблетки.  Снощи им дадох гранули на Сера випраган  и като допълнение таблетките за сомчетата. Ето затова се накупчиха всичките на едно място.  Относно Молинезията  ще ти бъда благодарен ако дадеш диагноза. Тези чернушки  са ми тръпка но нокога не са виреели като хората при мен.

sliven

Диагноза няма.Вижда се,че е най-ниско в ерархията.Отдели я ,за да се храни и живее нормално.Обичат малко морска сол,но ти имаш растения и ще им навредиш.Задължително,след раждане ,оставяй майката да се съвземе седмица и тогава връщай в общия.
Едно е да искаш,Второ е да можеш,а пък,Трето и Четвърто е да го направиш-"Мъжки времена"от Николай Хайтов

Caxapa

 *THUMBS UP* Така и направих. Отделих рибката в едно 10 литрово  и да се надявам ,че ще дръпне напред.  *thanks

Caxapa

Лакома и нахална. Отново храня всеки вид поотделно. Днес им начупих на скаридите таблетки за сомчета като пуснах и цели за тях. Ноо.. изненадата дойде неочаквано когато тази макробахиумка се озъби на анциструсите и дръпна цяла таблетка. Лакомията и няма край. На преден план се вижда и Пагода-шнеке ..Имах 5 броя но сега само един обикаля из аквариума.Другите измряха и не постигнах резултати с  опитите за размножение.

Similar topics (5)

9121

Публикации: 129
Прегледи: 49370

7033

Публикации: 2
Прегледи: 7212

57682

Започната от vench


Публикации: 4
Прегледи: 3122

12001

Започната от deadman93


Публикации: 2
Прегледи: 2933

26478

Публикации: 2
Прегледи: 2830