• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.05.2024 05:39

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Конкурс за снимка на аквариумни обитатели (I кр) - КЛАСИРАНЕ

Започната от Boby_, 26.06.2006 09:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Boby_

Цитат на: "cardin"А що не можем да видим кои какви оценки е дал?

За да няма "Ама защо на мен толкова, а на онзи с размазната снимка повече?".  :lol:

cardin

Цитат на: "Boby_"
Цитат на: "cardin"А що не можем да видим кои какви оценки е дал?

За да няма "Ама защо на мен толкова, а на онзи с размазната снимка повече?".  :lol:
Жалко, щеше да е интересно да се виждат и  оценките.

Boby_

Цитат на: "cardin"
Жалко, щеше да е интересно да се виждат и  оценките.

Съгласен съм, че щеше да е полезно, но опитът показва, че това винаги нажежава страстите.
Мисля, че с времето коментарите ще стават все по-съдържателни и смислени, като това ще замени научаването на конкретните оценки.  :wink:


Pac

Цитат на: "Boby_"EDD, според мен твоята снимка е най-добрата в конкурса - надничащото око в сенките е нещо повече от портретна снимка. Само една забележка имам - не ми харесва малко композицията, много централно стои окото.
Аз бях дал на EDD единствена 10ка. И според мен това е най-добрата снимка или поне най-идейната.
Иначе съм доволен от моето 8-мо място :)

niki_s

Да и аз предпочитам да не се виждат, защото щеше да има поне едно от този тип "тя моята снимка е по-хубаво от на ............ а защо съм зад него" :D
А иначе поздравления за всички участвали в този конкурс.

Bunz

Цитат на: "niki_s"Да и аз предпочитам да не се виждат, защото щеше да има поне едно от този тип "тя моята снимка е по-хубаво от на ............ а защо съм зад него" ....

Те тез неща си ги има. Аз затуй се отказах от конкурси всякви.

6aro

Имам въпрос към miTko.
Адаш, коя перка ти се вижда не цяла, защото аз не виждам такава? За фокуса съм съгласен, но това беше най-добрата снимка. :(
Палудариум: 120/80 (16 вода; 64 надводна част )/40
острови: размери в най-широката си част - 23/18/40; 43/20/40; 10/19/13

6aro

Има проблем със снимките в страницата с мненията!
Палудариум: 120/80 (16 вода; 64 надводна част )/40
острови: размери в най-широката си част - 23/18/40; 43/20/40; 10/19/13

Boby_

Цитат на: "6aro"Има проблем със снимките в страницата с мненията!

Да, знам, направих нещо прибързано, което не беше готово все още. Не знам дали ще могат да се възстановят коментарите. Имайте малко търпение, моля.  :wink:

6aro

wpier-"нищо особено,малко и е остра главата,болна ли е?"
Не е болна! Явно не знаеш как изглежда малък папагал!

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fkonkurs%2Ftemp%2F34.jpg&hash=ff76b318d61b21faa81f908943d77b1eddc8eff9
Longanlon, това опънати перки ли са?
Палудариум: 120/80 (16 вода; 64 надводна част )/40
острови: размери в най-широката си част - 23/18/40; 43/20/40; 10/19/13


6aro

Цитат на: "Longanlon"ъ?
По повот мнението ти за мойта риба, че перките и са сгънати. не казвам, че не са, но и на тази риба са сгънати-пребрани. Не приемайте коментарите ми по изказванията ви за заяждане. :wink:
Палудариум: 120/80 (16 вода; 64 надводна част )/40
острови: размери в най-широката си част - 23/18/40; 43/20/40; 10/19/13

EDD

Честито на победителите от мен. А Boby_ , за композицията - тя по принцип си е до усет, а на мен той малко ми липсва. Все пак мисля че този опит стана по-добър. Иначе оргиналната снимка изглежда така

miTko

Цитат на: "6aro"Имам въпрос към miTko.
Адаш, коя перка ти се вижда не цяла, защото аз не виждам такава? За фокуса съм съгласен, но това беше най-добрата снимка. :(

Писал съм:

"Чудесен екземпляр, още малко фокус и цяла опашка..."

Исках да кажа, че опашката е малко кръцната. :wink: Ако е кроп, остави малко пространство отзад.
Разни мои АКВАРИУМИ 

Similar topics (5)

4624

Публикации: 8
Прегледи: 4263

3924

Публикации: 1
Прегледи: 2470

3196

Публикации: 19
Прегледи: 8942

2844

Публикации: 31
Прегледи: 11082

53474

Публикации: 1
Прегледи: 2634