• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 03:10

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Интернационално Гупи Шоу Дрезден 08-09.05.2010(Guppy EM D IGMX Dresden)

Започната от Dimitris, 09.05.2010 18:07

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Dimitris

Здревейте!Поздрави от слънчева Германия!Вече 6 месеца живея тук и вчера имах късмета да посетя Интернационалното Гупи Шоу в Дрезден.Усещането да посетиш такъв голям форум е неописуемо.Имах възможността да видя наживо линии ,които съм виждал само на картинки,а и такива които изобщо не съм си представял че има.Имаше огромно разнообразие на рибки във всички цветови форми,изложени в около 300 аквариума.
Вчера беше представянето и оценяването,а днес е награждаването и Търга.Когато се нанеса в новото жилище се надявам да се сдобия с някои от тези линии.Искам да ви представя Шоуто,макар и само със снимки,предварително се извинявам за лошото качество(толкова си може моето канонче,въпреки че има режим аквариум и макро..) и ви пожелавам да посетите такъв голям Форум.Наистина си заслужава.Ще се опитам да публикувам колкото се може повече снимки ,доста от линиите няма да успея да публикувам,но ако имате желание можете да получите повече информация и снимки на официалния саит :
http://guppyfreunde.foren-city.de/topic,2554,-erste-bilder-von-der-guppy-em-in-dresden.html

Горещо препоръчвам саита на всички,това е немския вариант на АквариумБГ,специализиран за Живородки.
Желая Ви лек ден и приятно гледане.   :popcorn:



































































































































Aми това е.Очаквайте скоро още снимки .Пълната програма на Преставленията :
http://guppyfreunde.foren-city.de/topic,2413,-terminsammlung-2010.html

bay_milee

Дори и дискусите него  вадят пред някои екземпляри много красиви са.А някой казват че гупата не била красива рибка айде сега го кажете де.Браво за снимките.....

Асен Евгениев

Ето затова гупите са най-разпространените аквариумни рибки. Страхотни са. *thanks
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

niky

Първо да ти благодаря, че си положил тоя труд да ни представиш снимките си от изложението.
Наистина, чудесни риби. Жалко, че аз който съм на 200 км от Дрезден не съм разбрал за изложението...
Ти пишеш слънчева Германия, но тук около Нюрнберг се съсипа да вали. :-)

Поздравления отново. Ще чакаме да си купиш и по-хубав фотоапарат :-)

Caxapa

Поздравления за снимките. Гупи е невероятна риба!

wwladoo

човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

joro1981

Чисто черната и чисто червената къртят миФки  *BRAVO*
Пийте червено вино за да сте здрави, а здравето е нужно за да се пие ракия !


gecatax

Цитат на: Dimitris - 28.05.2010 20:53
Още снимки :

http://heihammer.he.ohost.de/html/dd.html
Много красиви, но има някой който лично на мен не ми харесват никак.

-250л.

Similar topics (5)

38900

Започната от Dimitris


Публикации: 119
Прегледи: 88143

44736

Публикации: 15
Прегледи: 22065

32929

Публикации: 5
Прегледи: 4849

44004

Започната от Krissko


Публикации: 2
Прегледи: 3301

44325

Започната от Miroslav 1987


Публикации: 31
Прегледи: 16762