• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.05.2024 22:36

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Даъте съв

Започната от harry, 25.05.2004 15:49

« назад - напред »

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

niky

Абе не плаши човека. Взимаш цифровия апарат и сам ще видиш как е.
Пък после ще обсъдим снимките, които са се получили.
Аз, въпреки беглите си познания по фотография, имам няколко добри снимки. Около 1% :lol:  :lol:

Boby_

Цитат на: "Niky"Взимаш цифровия апарат и сам ще видиш как е.
Това всъщност е един доста добър съвет.  :lol:

artmika

не ти е лош процента, Ники  :wink:

miTko

BLKNight, понеже виждам, че си отворен като куфар на митница, държа да  ти съобщя, че макар да не съм професионалист снимам активно от 22  години, когато може би още не си бил роден!
Успех и ще се видим в друг един форум, може би... :wink:
Разни мои АКВАРИУМИ 

BLKnight

Митак, тогава съм бил роден.
Е, вярно, не съм снимал :) Къф е проблема?

Виж ся... начина е: четеш, снимаш и правиш процент готини снимки. (може да четеш и по-нагоре, внимателно) В един от последните броеве на Нейшънъл Джиографик имаше снимка на някакъв южноамерикански гризач. Фотографа пишеше, че за една снимка (публикувана) е използвал 30+ ленти. Много години стаж/опит, много хилядарки гущери за техника.... смятай процента.
Кво се впрягаш?
Другите форуми... Мирси. Нещо съм ги занемарил напоследък.

miTko

Цитат на: "BLKnight"Митак, тогава съм бил роден.
Е, вярно, не съм снимал :) Къф е проблема?

Виж ся... начина е: четеш, снимаш и правиш процент готини снимки. (може да четеш и по-нагоре, внимателно) В един от последните броеве на Нейшънъл Джиографик имаше снимка на някакъв южноамерикански гризач. Фотографа пишеше, че за една снимка (публикувана) е използвал 30+ ленти. Много години стаж/опит, много хилядарки гущери за техника.... смятай процента.
Кво се впрягаш?
Другите форуми... Мирси. Нещо съм ги занемарил напоследък.

 Ами то всички правим така! :)  Иначе се впрягам, само когато сам не си харесам снимките...
       :) "Къф е проблема?" :)
Разни мои АКВАРИУМИ 

mladHipar

Има и понятие композиция на снимката  :lol:

sho

ми не съм компетентен ама аз имам една 2Мпикселова въшка:) но досега свестна снимка на аквариум не съм успял да направя :)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fsho-services2.hit.bg%2F81145289603.png&hash=b42dc24e05e44d4204fa084b00e78775791436e1