• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
23.06.2026 06:40

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем или пък не?

Започната от striker, 10.02.2016 19:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

striker

Здравейте, колеги! Тези дни ще пускам система за CO2 и имам следният въпрос - тъй като реактора на системата е малко по-големичък(върви комплект с нея) ми се иска да го сложа от лявата страна на аквариума, но там ще бъде много близко до тръбата на канистъра, която отвежда водата от аквариума към самия канистър, това ще представлява ли проблем?

Similar topics (5)

44147

Публикации: 26
Прегледи: 13063

56240

Публикации: 5
Прегледи: 7616

19223

Публикации: 5
Прегледи: 6867

21989

Публикации: 10
Прегледи: 11066

54968

Публикации: 6
Прегледи: 9291