• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.06.2026 12:16

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми

Рамирезки - хайвер

Започната от vafli4ka, 04.02.2008 14:59

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Живко

Никой не се е родил научен.

vafli4ka

Живко, капка на литър не е ли само като има болест в аквата? Може и да бъркам де  *dontknow*

Живко

Ако имаш притеснения сложи половин доза.
Бактериите причиняващи плесенясване на хайвера са същите, които разболяват и рибите.

На мен не ми е много ясно какво се опитваш да направиш.
Що не оставиш рибите там където са си, но махни всички други, които им пречат.
Можеш да отделиш малките след като се излюпят.
Така ще понатрупаш опит. По нататък може да спретнеш на родителите едно аквариумче, да пробваш да отделяш хайвер и т.н.
Никой не се е родил научен.

djoko_iako

Много странна работа. Онази ден тъкмо се израдвах, че имам хайвер, а на следващият ден, когато трябаше да го премествам вече го нямаше. А сега гледам пак има хайвер. Мисля че не са го местили, а са хвърлили пак. Вие какво ще кажете?

Similar topics (5)

25555

Започната от miron4o23


Публикации: 0
Прегледи: 7497

3686

Публикации: 4
Прегледи: 7363

46215

Публикации: 0
Прегледи: 4782

44936

Публикации: 8
Прегледи: 7458

22424

Публикации: 12
Прегледи: 17174