• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.04.2024 20:15

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

накъсани перки

Започната от dani, 06.03.2005 21:20

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dani

БЛАГОДАРЯ  ЗА  ОТГОВОРИТЕ,горката  риба  вече  се  и  оклюма,  трябва  да  взема  мерки  май,моля  пишете  ми  по  колко  и  какво  да  слагам....ААА  май  и  станаха  едни    ситни    бели  точици  по  пипалата  и, дано  не  се  заразят  и  другите...

ciriljhonson

Пробвай комбинация от Ectopur и  Bactopur  на Сера това дава ефект  стига да не е къснио :)
300 литра "Малави М`буна"
240 литра "Сборен аквариум"

Natali

Цитат на: "dani"БЛАГОДАРЯ  ЗА  ОТГОВОРИТЕ,горката  риба  вече  се  и  оклюма,  трябва  да  взема  мерки  май,моля  пишете  ми  по  колко  и  какво  да  слагам....ААА  май  и  станаха  едни    ситни    бели  точици  по  пипалата  и, дано  не  се  заразят  и  другите...

Може да е болна от ихтио. Сера Костапурррр

ciriljhonson

Ихтио със сигурност,но за сажаление и още нещо,много ми прилича на бактерии(дупки по плавниците)само  те са способни на това :?
300 литра "Малави М`буна"
240 литра "Сборен аквариум"

dani

Благодаря,Днес  купих  Костапур  и  сложих  в  общия  аквариум,  както  пишеше  в  упътването-на  1,3,5 и7  ден,но  в  магазина  ми  казаха,  че  май  трябва  да взема  мерки  и   срещу  загниването  на  перките,те  са  станали на  дупчици.Спрях  осветлението,затъмних, махнах дунапрена  и  другия  филтър,увеличих  температурата  и сега...  и  ще  чакам.

ciriljhonson

Успех стискаме палци :D
300 литра "Малави М`буна"
240 литра "Сборен аквариум"

Similar topics (5)

2830

Публикации: 2
Прегледи: 4233

11020

Започната от ivakagg


Публикации: 2
Прегледи: 3200

60111

Публикации: 6
Прегледи: 1710

7313

Публикации: 10
Прегледи: 16573