• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.05.2024 02:58

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Чревни болести

Започната от mejdupraznika, 21.02.2007 17:37

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mejdupraznika

21.02.2007 17:37 Last Edit: 23.02.2007 00:42 by Stas
Има ли друг начин освен да покача температурата до 35C. Някакво лекарство за справяне с този проблем.? , а ако я кача скаларииките ще издържат ли ?
сякаш 2- от дискусите ми имат чревно заболяване.  :-|

Преместена от "Други проблеми и препоръки".

Георги

Има голям шанс за успех при 33-34 градуса покачване. Да ще издържат, ако не е рязка промяната.

discus

Цитат на: mejdupraznika - 21.02.2007 17:37
Има ли друг начин освен да покача температурата до 35C. Някакво лекарство за справяне с този проблем.? , а ако я кача скаларииките ще издържат ли ?
сякаш 2- от дискусите ми имат чревно заболяване.  :-|
Какво ще рече това чревни болести, дай някакво описание на симптоми и т.н., с покачване на температура невиждам с какво ще си помогнеш

mejdupraznika

Ами от доста време ги храня с тубифекс, а нали от него се получават чревни болести  симптоми ми незнам ммм сякаш лекичко надути коремчета.  :-|

discus

Цитат на: mejdupraznika - 22.02.2007 14:41
Ами от доста време ги храня с тубифекс, а нали от него се получават чревни болести  симптоми ми незнам ммм сякаш лекичко надути коремчета.  :-|

Ами освен и аз да ти кажа "ми храни си ги с тубифекс и ще ги излекуваш в порцелановият доктор", незнам дали на теб точно съм ти отговарял в този форум или на някой друг, да спре да храни с тубифекс, но човека едва ли не ми се изсмя, и викаше ми що бре всичко си е наред, ядът като обезумели.
Така че на първо време спри тубифекса, и се опитай ако можеш да ги научиш да ядът нормална храна.Това че ти изглеждат с подути кореми, нищо не означава. Пусни някоя снимка, че ми писна да гадая.

mejdupraznika

23.02.2007 15:43 #5 Last Edit: 23.02.2007 15:52 by mejdupraznika
Ем незнам дали си писал на мен в форума . Ем аз им пускам ТеТра дискус най-големият от тях яде като обезумял . *YAHOO* След 5-6 мин другите почват да обират от дъното явно им идва твърд.  *NO* . Ще видим гадното е че от който ги купих който ги развъжда ги храни с тубифекс от доста време са в мен пускам им тетра уж хапват.  *BRAVO*
Тук Ако имаше някой който ги развъжда и не им пуска тубифекс с радост бих си взел 6 бройки дискуси може да давам по 7 кинта за тетра дискус ама ще знам че няма да имат някакви болести. Сега мисля начин да ги откажа пф а тъпите скаларии те въобще не кусват тетрата   ]:->

rookie_gyn

Ами и мен да ми дават свински пържоли и аз няма да искам после полуфабрикати

mejdupraznika

Напредък скалариите ядът суха храна  *YAHOO* ся остана другите 2 дискуса да се научат. *STOP*

Similar topics (5)

8306

Започната от ellisav


Публикации: 3
Прегледи: 4439

17257

Публикации: 3
Прегледи: 4366

41587

Публикации: 2
Прегледи: 18949

2089

Публикации: 6
Прегледи: 42270