• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 21:47

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Великденски конкурс- обща тема

Започната от Raven, 10.01.2010 23:11

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Raven

Ами ако нямате и телефон под ръка, може просто да си скицирате аквариума с молив и да го пуснете по пощата на адреса на редакцията.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.


Luton

Няма смисъл от пререкания и напрежение
нормално е по-напредналите и експертите(без сарказъм го казвам)
да имат желание да направят конкурс, който да покаже най-доброто
акваскейпа изисква много разбиране, можене, опит, разнородни знания и още повече желание
лошо няма, нека им завиждаме благородно(кавото и да означава, това) но да ги подкрепим
в тая не много лека задача(особено организаторите) а на всички други ни остав да се опитваме да сме по-добри
и по-добри, докато почнем да достигаме някакво приемливо ниво.
То така си е и в живота, разлика няма.
Подкрепям всички участници, живи и здрави

ПС Не че има лошо да има и един ежемесечен конкурс за начинаещи, нещо като най-добър аквариум(общ аквариум)
Едва ли ресурса по-организацията е чак толкова голям?



vasso

То виж каква организация трябва за 1 конкурс. Всеки месец след конкурсите ако трябва да има пак такива досадни разговори и обсъждания след тях....
Ясно е, че не може всички аквариуми да са супер, но съм на мнение, че не пречи да участват и по-невзрачни аквариуми.

Luton

Ама разбира се vasso
то направо си е задължително да
участват всички, които смятат че имат сили и опит
пък работата на оценителите
е тази, която ще доПУСКА
и оценява!

Raven

Организацията на конкурса не е малка работа, но не е проблем.
В конкретният случай имаме жури от трима американци и трима българи и се опитваме да напаснем нещата с преводи и синхрон  между два различни континеннта, но както казах вече- това не е проблем за нас.

Това което ни натоварва е задължителната тема след конкурса.

Винаги след тази тема се питам- какъв е бил смисъла да си губя времето.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

slayerp5

Прекалявате колеги, осъзнаите се  *DRINK*

tomatomov197

  ами, колко от занимаващите се с акваскейпинг в България имат фотоапарати по 2 000 лв.  Вероятно не повече от 5 човека.  Ако се каже предварително на останалите , че не е желателно участието им ще се насладим само на техните творения. 
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

vasso

Оф, не схващам какво общо има цената на някакъв апарат... Става и с не супер добър! Естествено, че има значение апаратът( да не е с телефон например), но все някой познат ще има апарат или ще се постараеш да направиш добра снимка и с твоя наличен!

phoenix9040

Мисля ,че споровете за апарата са абсолютно безсмислени. Всеки който има желание успява най -малкото може да се пусне тема ,че търсите някой да ви снима аквариумът и все някой от колегите с добри знания и апарат ще го направи. Така ,че за вбъдеще ако има хора от Пловдив без апарат или знание за това как да снима нека се обади или ми пише. Като тук отварям скоба ,че ще снимам само за конкурс ,не че искам да се правя на тежък  просто нямам много свободно време и не искам за щяло и  нещяло да се ангажирам. А когато обещая нещо просто държа да го направя затова е и това уточнение за повода ,пък и може да се ръководите от поговорката искай за да ти се даде :). Мисля ,че все ще се намери и за другите градове кой да го направи.
1.14. Забранява се рекламирането на търговски сайтове във форума на aquariumbg.com! Спонсорите имат собствени раздели за тази цел.

Luton

Така е vasso
Моя апарат е най-ниския клас(предполагам) KODAK Easy Share Z710 и снимам
ама и да имах някой за 2000лв пак щях да снимам това, което имам(разбирай новобранският ми аквариум)
така че проблема не е камерата.


nikolay0876

А бе хора, какво се дърляте за няк'ви снимки? Тези аквариуми само за конкУрси ли ги имате?Аз си мисля, че е заради хобито, удоволствието да си го гледаш...А другото е основно финансов проблем. Кой колкото може и каквито са му възможностите. Требе да ти е кеф!

slayerp5

Цитат на: phoenix9040 - 31.03.2010 00:05
Мисля ,че споровете за апарата са абсолютно безсмислени. Всеки който има желание успява най -малкото може да се пусне тема ,че търсите някой да ви снима аквариумът и все някой от колегите с добри знания и апарат ще го направи. Така ,че за вбъдеще ако има хора от Пловдив без апарат или знание за това как да снима нека се обади или ми пише. Като тук отварям скоба ,че ще снимам само за конкурс ,не че искам да се правя на тежък  просто нямам много свободно време и не искам за щяло и  нещяло да се ангажирам. А когато обещая нещо просто държа да го направя затова е и това уточнение за повода ,пък и може да се ръководите от поговорката искай за да ти се даде :). Мисля ,че все ще се намери и за другите градове кой да го направи.
Браво  *DRINK*

Divane

Тази тема започва  много,ама много да ме забавлява  :-D :-D :-D

Luton