• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
12.06.2024 09:12

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

SAE

Започната от tishovsx, 24.03.2005 11:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dido

Цитат на: "Boby_"
Цитат на: "Longanlon"аре бе, ти пък не си ли взе от чехия или там където ходи колкото малавийци си искаше  :wink:  ти пържиш ли ги....

Абе той Дидо хубаво за революция говори. Като му дойде времето, първо няколко броя унгарци ще изправя до стената. Всички до един - служители на една определена авиокомпания.  :lol:

Аз от кое време ви говоря за революция, comrades  :lol:

Що се отнася до посредничество и поръчки - не ми е в кръвта :-) Дано да успеете да навиете N.Nobs - той е вашия човек за тази работа ;-) Познава се с кимбайците и има приказка с тях. (Те казаха, че четат форума -  хора, направете отстъпка на мераклиите :-)).

Raven

ей сега говорих с кимбайците от Корал КиК , разбрахме се  че ако уточним  някаква бройка  за сиамци , до десетина дена ще ни ги поръчат и внесът и ще ни ги дадът на цена на едро - както са в плика ,ние само си ги разпределяме.
така че започвайте със заявките ,за да може да уточним до няколко дни броиката.
аз ще се видя с тях в събота на пазара да се разберем допълнително.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

niky

Интересно, каква е цената на едро като за нас?!

STIKS

RAVEN каза:
Цитаттака че започвайте със заявките ,за да може да уточним до няколко дни броиката.
Заявките как да ги правим? Като лично съобщение ли?

Raven

ще се разбера в събота за цената , последно на едро ги даваха по 2.5 лв за 10 бройки.може би сега ще зависи от общата броика на поръчката,от това кои ще ги карантинира  или направо си ги взимаме - това ще го знам в събота.

бройките може да ги заявяваме направо тук в темата , накрая лесно ще се сумират.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

tishovsx

#1 За мен  10 бр. :D
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

STIKS

И за мен 10 (десет) бр.

N.Nobs

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

dido

10 и за мен, за новия аквариум :-)

ivo

Да разбирам ли, че това 2.50 лв. за 10 броя означава 2.50 лева единична цена за поръчка минимум от 10 риби т.е. обща сума 25 лева ?

Аз поръчвам също 10 бройки.

Хунта

И аз искам 10

Raven

значи пак говорих - в кашон са 250 бр , ако ги вземем всичките ще ни ги дадът по 1.5 / лев и петдесет/ за броика , за цялото количество обаче.
така че не е нужно да се поръчват по 10 бр.
може и по 2 може и по 20 ,който колкото иска - важното е само да съберем 250 бр. за да хванем офертата.

и при условие че се вземат веднага - некарантинирани.карантината е 10 дена  - въстановяване и захранване и евентуални лечения - тя може да промени цената.но Вальо каза че за бутилка Джек Даниълс ще ги карантинира за няколко дни :D
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

ВЕЛИНСКИ

Аз имам въпрос - какъв размер идват SAE за да преценя дали моите риби няма да закусят с тях? Ако са над 5-6 см бих взел 5-6 парчета.

Моите мога да си ги карантинирам сам - имам малък съд и много химия.

Raven

мисля че около 3-4 см,не съм много сигурен.
но се съмнявам че златните могат да хванат дори и малък сиамец, тези рибки живеят в бързи ручеи и потоци и са много бързи плувци.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

dido

До тука сме назад - трябва 25 души да си поръчат по 10 бр за да се съберем за 1 кашон от 250 бройки. Аз примерно бих взел 15 на тази цена от 1.50.